Instagram ünlüler

Pelin Öztekin Son Hali İle Şaşırttı

BKM Mutfak ekibinin değerli oyuncularından biri olan Pelin Öztekin son halini görenler gözlerine inanamıyor.  Çok güzel hareketler zamanında oynadığı skeçler ile bir anda ilgiyi üzerinde toplayan Pelin Öztekin kilosuyla da dikkat çekiyor. Babası Rasim Öztekin’in de kilolu olması Pelin Öztekin’de ki durumun genetik olabileceği ihtimallerini de doğurmuş ve ünlü oyuncu bir türlü zayıflayamamıştı. En son Doksanlar dizisinden hatırladığımız pelin Öztekin’in son hali ise herkesi şaşırtmaya yetti. Ufak bir mide operasyonu geçiren ve midesine tüm taktıran güzel oyuncu hızla kilo vermeye başladı.

Sadece operasyonla değil bu operasyondan sonra sağlıklı beslenmeye başlayan ve çok daha fazla hareket ederek sağlıklı bir yaşama devam eden Pelin Öztekin kilo vermeye de devam ediyor. Güzel oyuncunun yaptığı Instagram paylaşımları ise herkesi şok etti. Neredeyse 75 kilo gibi oldukça ciddi bir rakamda kilo veren Pelin Öztekin Instagram paylaşımlarında yeni halini takipçileri ile paylaştı. Bambaşka bir insanmış gibi gözüken başarılı oyuncunun güzelliği de öne çıkmaya başladı. Güzel oyuncu spor ve diyete devam ettiğini ve daha kilo vereceğini belirtirken güzel isme gelen tepkilerin çoğu ise olumlu oldu. Birçok kullanıcı bu işin sırrının ne olduğunu sorarken Pelin Öztekin ise her aşamada verdiği kilo ile ilgili olarak resim paylaşmayı da ihmal etmiyor. İdeal ölçülere gelmeye başlayan Pelin Öztekin’in daha ne kadar süre diyet yapacağı ise belli değil gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

 

Pelin Öztekin Son Hali İle Şaşırttı
4.5 (89.26%) 136 votes

Bir önceki yazımız olan Didier Drogba Galatasaray Taraftarına Mesajı başlıklı makalemizde Drogba, Instagram Drogba ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram ile Twitter Bağlantı Sorunu Nasıl Giderilir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir