Penelope Cruz Instagram açtı

Penelope Cruz Instagram Hesabı Oluşturdu İlk Paylaşımı

Devasa denebilecek bir kitleye sahip olan Instagram uygulaması her geçen gün yeni birini daha ekliyor. Penelope Cruz Instagram hesabı oluşturarak güç katan yeni ünlü isimlerden birisi oldu. Üstelik eklenen kullanıcılar arasında dünyanın en tanınmış isimleri de yer alıyor. Haliyle bu durum Instagram’ın kullanıcı sayısını kat kat arttırıyor ki bu ünlü isimlerin fanları da eğer Instagram kullanıcı değilse sevdiği ünlü takip etmek için Instagram kullanıcısı olabiliyor.  Dünyanın en ünlü oyuncularından biri olan ünlü isim adına açılmış birçok sahte Instagram hesabı olmasına rağmen ne yazık ki bu hesapların hiçbiri resmi değildi.

Bu durumun farkında olan ünlü isim sonunda geçtiğimiz gün Instagram hesabı açmaya karar verdi. Fakat dünyaca ünlü ismin Instagram hesabı açmasının nedeni ne sahte kullanıcılar ne de sosyal medya merakı oldu. Penelope Cruz Instagram hesabı açmasındaki önemli nedenlerden birisi yardım çalışmasıydı. Zira ünlü oyuncu ilk paylaşımında da bu durumu kanıtladı. Lösemili çocuklara destek olmak isteyen ünlü oyuncu ilk paylaşımında da lösemi ile mücadele eden bir çocukla beraber çekilmiş fotoğrafını paylaşarak “Yeni güzel arkadaşım Lucas. Sekiz yaşında akıl dolu” ifadelerini kullandı. Kısa sürede 50 bin takipçi rakamına ulaşan Penelope Cruz bu paylaşımıyla da sosyal medyadan büyük beğeni topladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

 

Penelope Cruz Instagram Hesabı Oluşturdu İlk Paylaşımı
4.5 (89.39%) 247 votes

Bir önceki yazımız olan Iphone 6S Instagram Desteği Olacak Mı? başlıklı makalemizde Iphone 6S, Iphone 6S 3D ve Iphone 6S’e Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Yanlış Etiket Kullanımı Instagram’da Takipçi Kaybettirir Mi?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir