Penelope Cruz Instagram açtı

Penelope Cruz Instagram’da Yerini Aldı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Devasa denebilecek bir kitleye sahip olan Instagram uygulaması kullanıcı kitlesine her geçen gün yeni birini daha ekliyor. Üstelik eklenen kullanıcılar arasında dünyanın en tanınmış isimleri de yer alıyor. Haliyle bu durum Instagram’ın kullanıcı sayısını kat kat arttırıyor ki bu ünlü isimlerin fanları da eğer Instagram kullanıcı değilse sevdiği ünlü takip etmek için Instagram kullanıcısı olabiliyor. İşte bu şekilde Instagram’a güç katan yeni ünlü isimlerden birisi de Penelope Cruz oldu. Dünyanın en ünlü oyuncularından biri olan ünlü isim adına açılmış birçok sahte Instagram hesabı olmasına rağmen ne yazık ki bu hesapların hiçbiri resmi değildi.

Bu durumun farkında olan ünlü isim sonunda geçtiğimiz gün Instagram hesabı açmaya karar verdi. Fakat dünyaca ünlü ismin Instagram hesabı açmasının nedeni ne sahte kullanıcılar ne de sosyal medya merakı oldu. Penelope Cruz’u Instagram’a yönlendiren nokta yardım çalışmasıydı. Zira ünlü oyuncu ilk paylaşımında da bu durumu kanıtladı. Lösemili çocuklara destek olmak isteyen ünlü oyuncu ilk paylaşımında da lösemi ile mücadele eden bir çocukla beraber çekilmiş fotoğrafını paylaşarak “Yeni güzel arkadaşım Lucas. Sekiz yaşında akıl dolu” ifadelerini kullandı. Kısa sürede 50 bin takipçi rakamına ulaşan Penelope Cruz bu paylaşımıyla da sosyal medyadan büyük beğeni topladı.

 

Penelope Cruz Instagram’da Yerini Aldı
4.5 (89.39%) 247 votes

Bir önceki yazımız olan Iphone 6S’e Instagram Desteği Geleceği Kesinleşti başlıklı makalemizde Iphone 6S, Iphone 6S 3D ve Iphone 6S’e Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yorum Kapatma Nedir ?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir