Periscope Destek

Periscope Nasıl Kullanılır?

Periscope Nasıl Kullanılır?

Özellikle 2015-2017 yıllarında çok fazla kullanılan ve gençlerin sıklıkla giriş yaptığı uygulamalar arasında yer alan Periscope, insanların canlı yayın açarak arkadaşlarına ve dünyaya erişebildikleri bir platformdur. Twitter’e bağlı olarak çalışan bu uygulama üzerinden yapılan canlı yayınlar, o an o canlı yayını gören herkes tarafından izlenebilmektedir. İlk çıktığı zamanlarda yalnızca ios kullanıcılarının indirebildiği bir uygulama olan Periscope, sonradan Android’e yüklenmiş, Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilir bir uygulama halini almıştır. Kullanıcıların keyifle kullandığı bu uygulama, yalnızca Türkiye’ye değil tüm dünyaya açıktır. Bu durum özellikle yabancı ünlülerin canlı yayınlarını izlemek isteyip izleyemeyen kullanıcılar için faydalı olmuştur. İnsanlar dünya gündemini Periscope üzerinden kolaylıkla […]

Periscope Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Periscope Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Periscope insanların dünyaya açık canlı yayın yapabilecekleri, temel prensibi ile Twitter’i baz alan ve yalnızca Twitter hesabı olan kişilerin kullanabileceği bir platformdur. Periscope’nin kuruluş amacı canlı yayındır. Kullanıcılar Periscope canlı yayın nasıl yapılır sorusunu sıklıkla sormaktadır. Periscope üzerinde canlı yayın yapmak çok kolaydır. Kullanıcıların ilk etapta eğer yoksa bir Twitter hesabına sahip olmaları gerekmektedir. Ardından Periscope uygulamasını telefonlarının mağazalarından indirmeleri gerekir. Periscope üzerine Twitter kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapılması, Periscope’nin kullanılması için yeterlidir. Periscope’den canlı yayın yapmak isteyen kullanıcıların uygulama açıldıktan sonra kamera işaretine tıklamaları yeterlidir. Ardından çıkacak olan ekranda, canlı yayının gizli olup olmayacağını, konumunun paylaşılıp paylaşılmayacağını ve […]

Periscope Destek

Periscope Destek bloglarımız ile Periscope ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ve güncel gelişmeler hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

Periscope, android veya Ios telefonlarda olan bir canlı yayın uygulamasıdır. İnsanlar bu uygulama üzerinden canlı yayın yaparak dünyadan diğer kişilere ulaşabilir. Bir başka kişinin açtığı canlı yayını da yine açarak izlemeniz mümkündür. İnsanları bir araya toplayan, karşılıklı konuşmalarına ve mesaj kurmasına imkan tanıyan periscope uygulaması ile tanıdığınız ya da tanımadığınız bir çok kişi ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Periscope Destek

Periscope destek uygulamasının detaylı kullanımı için instatakipci.com sitesini ziyaret etmenizde fayda var. Çünkü instatakipci.com, kullanıcılarına çeşitli sosyal platformlar için kolaylık sağlamakta ve onlar için bir yol çizmektedir. Periscope uygulaması için de gerek girişlerde yaşanılan sorunlar gerekse de canlı yayınlarla alakalı sorunlar için çözümler üretmektedir.

Buna göre periscope uygulamasının kullanımı ile ilgili sorunlarınıza çözüm olarak instatakipci.com sitesini ziyaret etmelisiniz.

Periscope, dünya genelinde bir uygulama olup insanların birbiri ile canlı yayın aracılığı ile iletişime geçmesini sağlayan bir platformdur. İnsanlar anlık olarak birbirini izleyebilir, sohbet edebilir ve takip edebilir. Özellikle de insanların birbirine sosyal medyadan ulaşmak istemesi için önemli bir imkan sunan Periscope uygulaması insanların eğlenmesi için de imkan tanır. Birbirinden uzak kişileri bir araya getiren ve anlık buluşturan periscope uygulamasını siz de kullanabilirsiniz.

Periscope uygulaması üzerinden yaşanan tüm sorunları da yine periscope destek konu başlığı altında instatakipci.com sitesi üzerinde bulmanız mümkündür. Canlı yayın açma, iletişime geçme, sohbet etme gibi konularda ve daha birçok konuda yaşanılan problemler için instatakipci.com sitesini takip edebilirsiniz. Başta Periscope olmak üzere diğer tüm sosyal medya araçları için de bir kullanım klavuzu oluşturan sitemiz üzerinde sosyal medya platformlarını kullanmanız daha kolay hale gelecektir.