Instagram ünlüler

Petek Dinçöz Doğum Anını Instagram’dan Paylaştı

Yaşadığı olayların ardından ekranlardan yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayan Petek Dinçöz tüm bu olayların üzerine ikinci kez dünya evine girmişti. Dünya evine girdikten kısa bir süre sonra hamile kalan ünlü isim Instagram hesabı üzerinden çocuk beklediğini de açıklamıştı. Hastalığı nedeniyle çocuk sahibi olması oldukça zor olduğu açıklanan ünlü isim hayati risk almasına rağmen ise bebeğini kucağına alacağını açıklamıştı.

Uzun hamilelik süresinden sonra doğuma giren Petek Dinçöz sağ sağlim bebeğini de kucağına almayı başarmıştı. Bebeğini kucağına alır almaz mutluluğunu Instagram hesabından duyuran ünlü isim bebeğiyle beraber ilk paylaşımlarını da yapmıştı. Mutluluğu kullandığı ifadelerden net bir şekilde anlaşılan ünlü isim geçtiğimiz günlerde de doğuma ait fotoğraflar paylaştı. Doğumhanede doğum sırasında çekilmiş fotoğrafları paylaşan başarılı isim paylaşımına ayrıca “Oğlumu kucağıma almaya giderken. Korktuğum hiç belli değil. ‘Aslan’ı kucağıma alacağım.’ İçimden, ‘korkma en mutlu anın bu an çok şükür’ diyordum.” İfadelerini de ekledi. Bebeğinin de ilk hali paylaşımında gözüken Petek Dinçöz’ün bu paylaşımı ise takipçilerinden büyük beğeni aldı. Ünlü ismin neden böyle bir paylaşım yaptığı ise merak konusu oldu. Zira son zamanlarda özellikle ünlü isimlerin bebeklerinin yüzünü göstermeme gibi bir adetleri olduğu da biliniyor. Petek Dinçöz de daha önce bu şekilde bebeğiyle yaptığı paylaşımlarda bebeğinin yüzünü simgelerle kapatmayı tercih etmişti.

Petek Dinçöz Doğum Anını Instagram’dan Paylaştı
4.5 (90.47%) 424 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram 3D Fotoğraf Desteği Kısmen Geldi başlıklı makalemizde Apple 3D, Instagram 3D Fotoğraf ve Instagram 3D Fotoğraf desteği hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Serkan Uçar Da Bebeği Eymen’in Fotoğraflarını Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir