Instagram ünlüler

Pınar Altuğ Elleri İle Oldukça Şaşırttı

“Çocuklar Duymasın” dizisi ile büyük bir üne kavuşan ünlü oyuncu Pınar Altuğ son dönemde oyunculuktan başka sektörlerde de kendisini göstermeye başladı. Bu kez takı sektöründe karşımıza çıkmaya başlayan ünlü ismin kendi adı ile yeni takı tasarımları yaptığı ve bu takıların yakın zamanda piyasaya çıkacağı belirtildi. Kendi takıları ile ilgili olarak sürekli Instagram paylaşımları yapan ve yeni tasarımlarını tanıtan ünlü oyuncu Instagram üzerinden de büyük ilgi görmeye başladı. Bununla beraber ünlü oyuncunun takılarını eline takarak çektirdiği son fotoğraf büyük ilgi yarattı. Zira fotoğrafın tutulmasının ve çok ilgi çekmesinin nedeni güzel takılar değil. Pınar Altuğ’un takıları kullandığı eli oldu.

Fiziği ile her daim ilgi çekmeyi başaran ve yaşlanmayan oyunculardan gösterilen ismin yüzü ve fiziğinin aksine ellerinin oldukça yaşlı çıkması söz konusu ilginin nedeni oldu. Kırışıklıklar nedeniyle çok daha yaşlı bir görünüme sahip olan elleri hakkında ise ünlü isme birçok mesaj gönderildi. Gönderilen bu mesajlar sonrasında Pınar Altuğ’un cevabı ise gecikmedi. Bir anda elleri gündem olan isim konu hakkında yine Instagram üzerinden yayınladığı mesaj ile “Çok merak ettiniz açıklayayım evet eller benim ellerim. Kendimi bildiğim günden beride ellerim böyle. Ama sizi mutsuz ettiyse bir yerden çıkma el bulur değiştiririz olur biter… Kaldı ki bu eller benim, hâlbuki ben kendi koleksiyonumu taşıyorum ve eğer siz de almak isterseniz kendi elinize takacaksınız rahat olsun” ifadelerini kullanan ünlü isme bu paylaşımından sonra destek mesajları gönderildi.

Pınar Altuğ Elleri İle Oldukça Şaşırttı
4.5 (89.66%) 410 votes

Bir önceki yazımız olan Milli Maç Sosyal Medyaya Damga Vurdu başlıklı makalemizde EURO 2016 elemeleri, Hollanda ve Milli Maç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter Uyku Ayarı Nedir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir