Pinterest Destek

Pinterest Rich Pins Nedir?

Pinterest Rich Pins Nedir?

Pinterest Rich Pins nedir, Türkçe ismiyle Zengin Pinler web sitenizde yer alan ekstra bilgileri bir Pin üzerinde gösteren ve sizin bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın bu bilgileri otomatik bir biçimde senkronize eden kullanışlı bir paylaşım aracıdır. Normal hesaplar için kullanışlı olsa da özellikle Pinterest Business hesabınız varsa son derece avantajlı bir kullanım sağlayan zengin pinler, pazarlama stratejilerinizi ayrıntılar içerisinde boğulmadan gerçekleştirebilmenize imkan sağlar. Bu anlamda Rich Pins araçlarının, normal pinlere göre daha fazla işlem yapabilmenize olanak veren bir çeşit premium pin versiyonu olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ancak premium ibaresi geçtiği için ücretli olduğunu düşünmeyin. Zengin pin özelliğinden yararlanmanız için ücret […]

Pinterest Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Pinterest Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Pinterest para kazanma yolları nelerdir sorusu artan kullanıcı trafiğiyle birlikte daha sık dile getirilmeye başlandı. Ülkemizde de yaygın bir kullanıcı tabanına sahip olan Pinterest, görsel tabanlı bir sosyal medya sitesidir. Hem uygulaması hem de web sitesi kişilere beğendikleri yapıları ve estetik değerlerini karşılayacak görselleri istifleme şansı veriyor. Dünya üzerinde 100 milyonu aşan kullanıcı trafiğinin de 5/4’ü kadın kullanıcılardan oluşmaktadır. Sizlere yazımız içerisinde Pinterest yapısından ve para kazanma yollarından bahsedeceğiz. İlk olarak bu işleme başlamadan önce Pinterest nasıl indirilir? Pinterest ile Para Kazanma Yolları Nelerdir ve Nasıl Uygulanır? Pinterestin sağladığı sosyal ağ ilişkisi kullanıcılarına geniş bir alan içerisinde etkileşim ve kümeleşme […]

Pinterest Hesabı Nasıl Silinir?

Pinterest Hesabı Nasıl Silinir?

Pinterest hesap silme nasıl yapılır, Instagram, Twitter veya Whatsapp’ı duydunuz, kullanıyorsunuz ama Pinterest’ten haberdar mısınız? Pinterest son 2 yılda, kullanıcı ve aktif tıklanma sayısı olarak tüm sosyal medya uygulamalarını geride bırakmayı başardı. Facebook, Youtube, Twitter veya Instagram fenomeni olmak yerine Pinterest’te bir kanal veya hesap sahibi olmanız, size daha fazla kazandırabiliyor. Pinterest’i sevip beğendiniz, hatta alıştınız, para da kazanıyorsunuz. Tüm bunlara rağmen artık Pinterest’ten çıkmak, bir süreliğine ara vermek ya da hesabınızı silmek mi istiyorsunuz? İşte aradığınız bilgiler yazımızda. Pinterest Hesap Dondurma Nasıl Yapılır? Pinterest’in üst kısmındaki (Aşağı ok) simgesine tıklayın, “Ayarlar”ı seçin, Ekranın sol tarafından “Hesap ayarları”na tıklayın, Hesap değişikliklerinin altında “Hesabı […]

Pinterest Video Nasıl İndirilir?

Pinterest Video Nasıl İndirilir?

Pinterest video indirme işlemi nasıl yapılır? Pinterest, son 1-2 yıl içinde en çok kullanılan çevrimiçi fotoğraf ve video paylaşım platformlarından biri hâline geldi. Burada olduğunuza göre siz de Pinterest kullanıcısı ya da kullanıcı adayısınız. Pinterest’le ilgili bilgi edindikten sonra video indirme konusunu merak ettiniz.  Yazımızın sizi aydınlatacağından emin olabilirsiniz. Pinterest üzerinden video indirmek, başka platformlardan indirmek kadar kolay olmayabiliyor. Biraz uğraştırıcı bir iş olan video indirmeyi genellikle profesyonel kullanıcılar bir şekilde çözse de Pinterest kullanıcıları için ayrıntılı olarak anlatmayı faydalı görüyoruz. Pinterest’te Video İndirme Nasıl Yapılır? Pinterest’ten video indirme örneğini Google Chrome üzerinden vereceğiz ama Mozilla, Opera ve Microsoft Edge kullanıcıları da açıklamamızı okuyarak kolayca video […]

Pinterest Nasıl İndirilir?

Pinterest Nasıl İndirilir?

Pinterest indirme nasıl yapabilirsiniz? İşte tüm detaylar, Pinterest Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da sıklıkla kullanılan fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından bir tanesidir. Oldukça yaratıcı ve dikkat çekici fotoğrafların paylaşıldığı uygulama, özellikle tasarıma ilgi duyan kişiler için bir hayli dikkat çekici uygulamalar arasındadır. Durum böyle olunca, kullanıcılar “Pinterest Nasıl İndirilir?” sorusunu sormaya başlamışlardır. Pinterest Google Play Store, App Store bunun yanında benzeri mağazalarda ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulamadır. Pinterest’i indirmek isteyen kullanıcılar, telefonlarının desteklediği mağazaya uygulamanın adını yazarak ücretsiz bir şekilde indir butonuna basarak uygulamayı indirebilirler. Hafızada çok fazla yer tutmayan, bunun yanı sıra son derece hızlı çalışan uygulamayı telefonunuza kolayca indirilerek […]

Pinterest Nasıl Kullanılır?

Pinterest Nasıl Kullanılır?

Pinterest nedir? Amerika ve Avrupa ülkelerinde son derece popüler olan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Pinterest, Türkiye’de henüz çok bilinmeyen bir uygulama olsa da, birkaç aya yayılacak ve sıklıkla kullanılacak olan uygulamalardan bir tanesidir. Pİnterest’in en büyük özelliği Pinlemek’tir. Peki bu pinlemek nedir, pinterest nedir, pinterest nasıl kullanılır, pinterest ne demek? Pinterest Nedir? Pinterest video ve fotoğraf paylaşımı yapılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Kişiler ister kişisel fotoğraflarını, isterse de beğendikleri başka fotoğrafları profillerinden paylaşma imkanına sahip olurlar. Bunun yanı sıra, Pinterest’in en güncel ve en dikkat çekici özelliği, başkalarının paylaştıkları fotoğraf ve videoları, kişilerin kendi profillerinden paylaşma imkanına […]

Pinterest Destek

Pinterest Destek bloglarımız ile Pinterest sorunları ve güncellemeleri hakkında tüm detaylara bloğumuzdan ulaşabilirsiniz.

Pinterest’e dair aklınıza gelen tüm soruların ve yaşamış olduğunuz tüm sorunların cevaplarını ayrıntılı ve açıklayıcı bir şekilde Pinterest Destek kategorimizde bulabilirsiniz. Bu kategori Pinterest kullanımını kolaylaştırmakta ve kullanıcı deneyimini daha keyifli hale getirmektedir.

Siz de kategoride yer alan konulara ve yazılara bakarak uzman ekip tarafından hazırlanan bilgileri inceleyip eksiksiz bir Pinterest desteği sağlayabilir ve kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Pinterest, her çeşit görselin paylaşılabildiği ve pano sisteminden oluşan bir sosyal paylaşım platformudur. Bu platform adını pin ve interest kelimelerinin bir araya gelmesinden almaktadır.

Yani ilgi alanınız doğrultusunda uygulamada beğenmiş olduğunuz görselleri panoya iğneleyebilmekte ve paylaşılmış olan görsele ilişkin yorumlar alabilmektesiniz.

Pinterest Destek

Pinterest kullanımını kolaylaştırıcı, uygulamaya yönelik ipuçları veren, uygulamada yer alan hangi özelliğin ne anlama geldiği ve ne işe yaradığına dair tüm bilgilere blog sayfalarımızdan erişebilirsiniz.

Pinterest uygulamasını indirme, uygulamada hesap açma ve hesaba ilişkin yer alan tüm detaylar, uygulamada yer alan ayarları düzenleme, hesap güvenliği ve arama gizliliği, oturum açma ve kapatmaya dair tüm hususlar bloglarımızda kapsamlı bir şekilde anlatılmaktadır.

Pinterest, aranılan ve istenilen ürünlerin bulunması ve bu yönde alışveriş yapılması için kullanılan en popüler platformlardan biridir.

Pinterest içerikleri; markanız için yapmak isteyeceğiniz ticari faaliyetler doğrultusunda kullanılabilmekte, ürünler ve hizmetler pano aracılığıyla tanıtılabilmekte ve bu yönde satış yapılabilmektedir.

Birçok kişi Pinterest’i bu amaçla kullanmakta ve fazlasıyla verim almaktadır. Siz de markanıza ilişkin farklı türdeki zevklere hitap eden çalışmaları hazırlamak.

Panonuza ilgi çeken görüntüler eklemek, ayrıntılı açıklamalar içeren Pinler oluşturmak ve tüm bu yöntemlerle de daha fazla Pinner’a ulaşmak istiyorsanız.  Pinterest Destek kategorimizi tıklamanızı ve konuya ilişkin blog sayfalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.