Pinterest Nasıl İndirilir?

Pinterest Nasıl İndirilir?

Pinterest indirme nasıl yapılır? İşte tüm detaylar, Pinterest Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da sıklıkla kullanılan fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından bir tanesidir. Türkiye’de adını yeterince duyuramamış olan uygulama, birkaç ay içerisinde birçok kullanıcının cep telefonunda yerini alacaktır. Oldukça yaratıcı ve dikkat çekici fotoğrafların paylaşıldığı uygulama, özellikle ev hanımları için bir hayli dikkat çekici uygulamalar arasındadır. Durum böyle olunca, kullanıcılar “Pinterest Nasıl İndirilir?” sorusunu sormaya başlamışlardır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pinterest&hl=tr

Pinterest Google Play Store, App Store ve benzeri mağazalarda ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulamadır. Pinterest’i indirmek isteyen kullanıcılar, telefonlarının desteklediği mağazaya uygulamanın adını yazarak ücretsiz bir şekilde indir butonuna basarak uygulamayı indirebilirler. Hafızada çok fazla yer tutmayan, bunun yanı sıra son derece hızlı çalışan uygulama telefonlara kolayca indirilerek kullanılmaya başlanabilir. Pinterest indirme işleminizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

pinterest indirme

Pinterest Hakkında

Adından söz ettirmeye başlamış ve kısa zamanda çok fazla popüler olacak uygulamalardan bir tanesi olan Pinterest, kaliteli bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Bu uygulamanın en belirgin özelliği “pinlemek” adı verilen çalışmasıdır. Kişiler isterlerse kendi hesaplarından kişisel paylaşımlar yapabilirler. Fakat Pinterest’in en büyük özelliği, kullanıcıların başka kullanıcıların profillerinde beğendikleri videoları hesaplarında paylaşabilmeleridir. Buna pinlemek adı verilir.

Pinterest içerisinde moda, zayıflama, kendin yap, diyet, creative paylaşımların bulunduğu ilginç bir uygulamadır. Kullanıcıyı uzun süre kendine hapseden bu uygulama, daha çok kadınlara hitap eden bir uygulamadır. Kullanıcılarının yüzde 67’si kadındır. Pinterest’in gelişiminde kadınların rolünün büyük olduğu açıktır. Tabiki bu durum zaman içerisinde değişebilir ve Pinterest erkekler tarafından da sıklıkla kullanılabilir hale gelebilir. Fakat kurulduğu günden itibaren Pinterest’te seyreden durumun bu olduğu görülmektedir.

Pinterest Nasıl Kullanılır?

Pinterest uygulamalar arasında kullanımı en kolay olan uygulamalardan bir tanesidir. Ülkemizde en çok yemek tarifi ve giyim paylaşımları üzerinden kullanılmaktadır. Türkçe desteklenen bu uygulama, Türkler tarafından kolayca kullanılabilir. Kullanıcıların öncelikle Facebook, Google veya e-posta hesapları ile birer kullanıcı profili oluşturmaları gerekmektedir. Daha sonra çıkan kategoriler arasında, kişilerin kendilerine en uygun 5 veya daha fazla kategoriyi seçmeleri, onların Pinterest profillerinin onlara en uygun şekilde düzenlenebilmesi açısından şarttır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Pinterest Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Tüm bunlar tamamlanıp hesap oluşturulduktan sonra, kişiler kendilerine uygun başka kategoriler aramak için yukarıda bulunan arama motorunu kullanabilirler. Beğendikleri paylaşımları veya kategorileri kırmızı pin adı verilen butona tıklayarak, onların kategorilerine ulaşabilirler. Bunun yanı sıra gelen kategoriyi “Pin It” yaparak, var olan koleksiyonlarına ya da yeni oluşturacakları bir koleksiyona ekleyebilirler.

Pinterest genel itibariyle kullanımı oldukça basit olan uygulamalar arasında yer almaktadır. Kişilerin belirli başlı bazı kavramları bilmeleri uygulamayı kullanabilmeleri için yeterlidir. Uygulama gün geçtikçe daha kolay kavranacak ve öğrenilecektir. Özellikle ev hanımları tarafından sıklıkla kullanılan bu uygulama sayesinde, yeni şeyler keşfetmek mümkündür. Kişiler bu uygulama sayesinde başkalarının okudukları kitaplardan, izledikleri filmlerden, yaptıkları yemeklerden, gittikleri yerlerden, arkadaş buluşmalarından, evde sağladıkları kolaylıklardan  ilham alarak kendi yaşamlarına uygulayabilirler. Pinterest indirme işlemlerinizi artık gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve popüler listelere girmek için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/vimeo-izlenme-satin-al

Pinterest Nedir?

Pinterest resim ve fotoğraf paylaşılması üzerine kurgulanmış sosyal medya platformudur. Kendinize has orjinal içeriklerinizi Pinterest üzerinden takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Pinterest Kullanmak Ücretli midir?

Pinterest indirmek ve kullanmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Pinterest Nasıl İndirilir?

Pinterest indirmek için akıllı telefon sahibi olmanız yeterlidir. Akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınız üzerinden de kullanabilirsiniz.

Pinterest Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir