Pokemon GO

Pokemon GO Instagram Gündeminde

Niantic firması tarafından yayınlanan Pokemon GO Instagram kullanıcılarının büyük ilgisini gördü ve oyunu tüm dünyanın gündemine oturdu. Pokemon çizgi film serisini yeniden gündeme getirmeye olanak sağlayan Pokemon GO oyunu artık mobil platformların da en çok indirilen oyunlarından biri oldu. Mobil platformlar için yayınlanan oyunun bu kadar çok tutmasının sebebi olarak ise aslında sanal gerçeklik kavramı ile real dünyayı bir araya getirmesi. Diğer bir söylemle arttırılmış gerçeklik oyunu olarak adlandırılan Pokemon GO son dönemin en yenilikçi oyunlarından da biri oldu. Sadece kullanıcıların ekran karşısında beklemesine değil bunun yanında hareket etmenizin gerektiği oyun sosyal medyada da geniş yer buldu.

Özellikle Instagram uygulamasından yapılan Pokemon GO paylaşımlarının sayısı bir hayli artmaya başladı. Sosyal medya üzerinden yakaladıkları Pokemonları paylaşan kullanıcılarla beraber Instagram’da da bir akım haline gelen Pokemon GO oyunu henüz belli bölgeler için yayılmış olsa da akım giderek büyümeye başladı. Pokemon GO oyununun diğer ülkeler için de yayınlanmasıyla beraber bu akımın daha da yayılması bekleniyor. Bunun dışında yavaş yavaş Instagram hesaplarından Pokemon GO satışı yapmaya başlayan hesaplarda ortaya çıkmaya başladı. Tüm bunlarla beraber sosyal medyada da gündem olan Pokemon GO yakın zamanda popülaritesini de bir hayli arttıracak gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum

Pokemon GO Instagram Gündeminde
3.7 (74%) 10 votes

Bir önceki yazımız olan Selena Gomez Instagram Açıklaması başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram'ın zirvesi ve Selena Gomez hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nicki Minaj Instagram Hesabından Yayınladığı Olay Video
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir