Prisma uygulaması

Prisma Uygulaması Artık İnternetsiz Çalışacak

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya sayesinde hemen her gün yeni bir akımla da karşılaşabiliyorsunuz. Zira artık Facebook, Instagram, Twitter derken sosyal medya uygulamaları arasında sürekli olarak yeni bazı akımlar ortaya çıkmaya başladı. Bu akımlar ise kimi durumda bir söz kimi durumda bir fotoğraf paylaşım şekli olarak dikkat çekebiliyor. İşte son dönemde de bu şekilde ortaya çıkan akımlarından birisi de Prisma akımı olmuştu. Özellikle Instagram üzerinden sık sık paylaşımları yapılan Prima filtre kullanımı son dönemde yeni bir akım haline de dönüşmeye başladı.

Fotoğrafları sanat eserine dönüştüren Prisma uygulaması sayesinde kullanıcıların artık çok daha etkili paylaşımlar yapabildiğini de biliyoruz. Özellikle resimleri algılayıp ardından sanat eseri gibi yeniden çizmesi sayesinde oldukça beğeni toplayan uygulama son dönemde ise kullanım oranlarını bir hayli arttırmaya başladı. Artık bir akıma dönüşen uygulamanın sürekli olarak da güncellendiğini de belirtelim. Bu noktada Prisma uygulamasının son aldığı güncelleme ile artık çok daha işlevsel hale geldiğini de söylemek gerekiyor. Zira Prisma uygulaması son aldığı güncelleme ile beraber artık çevrim dışı olarak da çalışmaya başladı. Bu sayede artık kullanıcıların resimlerini internete bağlı değilken de oluşturmaları mümkün hale getirildi. Bu sayede kullanıcılar oluşturdukları fotoğrafları daha sonra Instagram hesaplarından da istedikleri bir anda paylaşabilecek.

Prisma Uygulaması Artık İnternetsiz Çalışacak
4.5 (89.37%) 284 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram 1 Milyar İndirme Aldı başlıklı makalemizde instagram, Instagram Android ve Instagram indirilme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Ölçüm Araçları
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir