Instagram araçları

Protez Selfie Çubuğu Yeni Moda Oldu

Instagram kullanımı her geçen gün artış gösterirken Instagram kullanımını daha kolay ve eğlenceli hale getiren araçlarda ortaya çıkmaya başladı. Selfie çubuğu ya da selfie kumandası olarak ortaya çıkan bu yeni araçlar ile hem daha rahat fotoğraf çekme imkanı hem de daha eğlenceli zaman geçirme imkanı elde edebilir hale geldik. Tabi tüm bu cihazlara duyulan ilginin de artış göstermesi ve başlı başına bir pazar haline gelmesi bu alanda sürekli yeni girişimlerin de yapılmasına neden oluyor. Tabi bu yeni girişimler kimi zaman oldukça ilginç sonuçlar doğurabiliyor. Justin Crowe ve Aric Snee tarafından üretilen yeni selfie çubuğu da bunlardan biri.

Bu iki ortak tarafından üretilen selfie çubuğunun diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise tamamen protezden yapılması ve gerçek bir insan eline benzemesi. Birçok Instagram hesabında karşılaştığımız sevgili ile el tutuşurken selfie çektirme modasına uymak için iki kafadarın ürettiği bu yeni protez selfie çubuğu ise şimdilerde büyük ilgi görmeye başladı. Özellikle erkek arkadaşı olmayan bayanların ilk tercihi olan yeni selfie çubuğunun şuan için seri olarak satışı bulunmuyor. Tamamen geliştirilmiş ve hazır olan protez selfie çubuğunun seri üretime geçip geçmeyeceği merak edilirken bu yönde üretici ortaklar Justin Crowe ve Aric Snee Instagram hesaplarına da birçok soru gönderildi. Henüz net bir açıklama yapılmazken söz konusu ürünün piyasaya çıkması halinde oldukça çok satılacağı şimdiden gördüğü ilgi ile ortaya çıkıyor.

Protez Selfie Çubuğu Yeni Moda Oldu
4.5 (90.07%) 288 votes

Bir önceki yazımız olan Brittany Renner Takipçilerine Şov Yaptı başlıklı makalemizde Brittany Renner, Brittany Renner Instagram ve Brittany Renner şov yaptı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’ın Güncellemeleri İle Gelen Yeni Özellikleri Nasıl Kullanılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir