Pubg Nasıl Oynanır?

Pubg Nasıl Oynanır?

Dünya’da en çok indirilen oyunların başında yer alan Pubg nasıl oynanır? Video oyunları denilince akla gelenlerin başında Pubg en yoğun oyuncu kitlesine sahip yazılımlardan. Gerek Türkiye gerek Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilirken FPS kategorisinin eni iyilerinden olduğunu da göstermektedir. Akıllı telefon ve tabletler aracılığıyla hemen pubg mobile indirilerek oynamaya başlanılır. İnternet hızına bağlı olan indirme süresi oldukça kısa tutulurken sonrasındaki oyun içi öğelerde bekleme süresi vardır. Bununla birlikte diğer oyunlara kıyasla pubg sistem gereksinimleri daha düşük seviyelerde olduğu içinde tercihler olabilmektedir. 2017 yılında geliştirilmiş olup yazılımlarla güncellenmeye devam eden oyun, donma ya da takılma olmaksızın yüksek kalitede işleyişini devam ettirir.

Pugb Oyunu Başla

Oyun solo şeklinde oynanabildiği gibi takım halinde de mücadele edilmektedir. Tüm oyuncular bir uçakta oyuna başlar. Uçağın harita üzerinde hareketiyle birlikte istedikleri yerlerde inebilirler. Paraşütle atlayarak ada üzerine düşer ve mücadeleye başlarlar. Var olan görevleri yapmak, çeşitli yerlerden silah, eşya, mühimmat kazanılması gerekir. 100 kişilik bir oyuncu havuzu var olurken Pugb nasıl oynanır sorusuna dair çeşitli stratejilerde oluşturulmuş durumdadır.

pugb lite

Pubg Hayatta Kalma Rehberi

Sona kadar hayatta kalınması için mutlaka çok sayıda oyuncunun öldürülmesi gerekir. Bu sayede çeşitli ekipmanlar ve cephaneliklerin sahibi olunur. Bu durumla birlikte öldürülen oyuncu puanları da kişinin sıralamasını yükseltir. Daha güçlü olunmasıyla en sona kadar kalma ihtimali yükselir. Saklanma yeteneği ve gösterilen sabır ise pubg lite oyunu özelinde bir başka belirleyici husustur. Mutlak surette iyi korunma için yapılara girilebilir. Derin ve gizli bölümlerde saklanılabilir. Uzaktan sniper tetikçiliği yapılır. Ayrıca alınabilecek araçlarla çok daha hızlı ulaşım sağlanabilmesi de Pubg nasıl oynanır sorusuna yanıt niteliğindedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Word Sayfa Numarası Ekleme

  • Taarruz Tüfekleri; AKM M16A4, M416
  • El Bombası, Sis Bombası, Flash Bomba, Molotof atılarak baskınlar yapılabilir.
  • Yapılar üst noktalarından AWM, M24, SKS kullanılabilir.
  • Daha hızlı efekt hareketleri sunan tabancalarla yakından saldırılar düzenlenebilir. (Pubg Instagram)

Pubg Oyun Özellikleri

100 kişilik bir alan 8X8 kilometre genişliğindedir. Asıl hedef ise en uzun süre hayatta kalınmasıdır. Zamanla oyuncular arasında çatışmalar başlarken bunlara karşı da her zaman tetikte olunması en öncelikli konudur. Var olan yardımcı kaynakların toplanması ve bu sayede diğer oyuncuları öldürerek simülasyon oyunundan lider çıkılması istenir. Çeşitli araç kullanımları söz konusudur. Elbise, zırh, koruma ya da daha yükse kaliteli silah alımları da fırsatları yükseltir. Var olan pubg nedir sorusu haricinde neler vaat ettiği de önemlidir. Gelecek saldırılara karşı güvenli alanlara gidilmesi önem taşırken harita ise giderek küçülmeye başlar. Kırmızı alanlarda kalan oyuncular elenirken mutlaka küçülen harita içerisinde kalınması gerekir. Bu durum ise oyuncuların birbirlerine yakın olması ve çatışmaların daha sık yaşanmasını gerçekleştirmek içindir. Çember dışı kalmanız durumunda sağlık puanı hızlı bir şekilde azalmaya başlar. Bunun görülmesi durumunda hemen harita içine girmeye çalışılmalıdır. Deneyim açısından pubg lite taktikleri kullanılabilir.

Nasıl Yapılır kategorisi yazılarımız ile neyin nasıl olacağı konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PUBG son zamanlar sıkça ismini duymakta olduğumuz online bir savaş oyunudur. Bir arenaya atılan 100 adet oyuncunun, daralan alan içerisinde takımlı ya da takımlı olarak birbirlerini öldürerek hayatta kalma mücadelesini temel edinir.

PUBG Telefondan Oynanır mı?

PUBG yeni getirdiği uygulaması ile artık akıllı telefonlarda da oynanabilmektedir. İOS ve Android cihazları olan kullanıcılar oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve istedikleri yerden internet bağlantısı ile oyuna katılabilirler.

PUBG Oyunu Ne Zaman Çıkmıştır?

PUBG oyunu 2016 yılında BETA olarak oyun severlere açılmıştır. Ayrıca BETA sürümünde 2017 yılında çıkmış olan oyun 2018 yılında ise mobile platformlara gelmiştir.

Nasıl Yapılır hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir