Instagram ünlüler

Pucca Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Eleştirileri Yanıtladı

Cesur yazarlardan biri olarak gösterilen Pucca farklı tarzı ile kısa süre içerisinde hem yazar olarak hem de sosyal medyada büyük üne kavuşmuştu. Kendisine hatırı sayılır bir takipçi kitlesi de oluşturan ünlü isim Instagram paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettirmeye başladı. Tüm bunlarla beraber son zamanlarda Pucca’nın paylaşımlarına da estetik yorumları yapılmaya başlandı. Bir grup takipçisi tarafından sürekli estetik yönünde yorumlar alan ünlü isim sonunda gelen yorumlara ise isyan etti. Yine Instagram hesabı üzerinden söz konusu iddialara cevap veren Pucca oldukça sert açıklamalarda bulundu.

Söz konusu açıklamasında ise ünlü yazar “Bana bir daha estetik bla bla yazan olursa yemin ederim parmaklarını kopartacağım. Kız üşenmemiş bütün fotoğraflarımın altına bana hakaretleri saydırmış…Hayır, estetikli olsam da onca hakareti işitmek zorunda mıyım? Geri zekalı mısın! Estetik nedir abi senin kafanda, babanızın ciğerini sokup, milletin burnuna mı takılıyor sanıyorsunuz nedir! Bu ne öfke nedir yani? Ergenliğime dair elimde tek fotoğraf bu, kalanı da İzmir’de zaten… Bebeklik, çocukluk fotolarımı da yüz kez attım. Derdime bak benim de ağshdjf ay artık çıldırttılar beni… Nasıl küfürler etmiş Allah’ın manyağı… Bir de ‘dudağında botox’ olayı var… Dudakta botox mu olur, keşke bir öğrenseydin. Neyse bütün özgüvenimle ergenliğimin Şebnem Ferah’lı dönemi karşınızda. Saçları peridyol amonyakla falan açıyorduk.. Telefondan fotoğraf çekmek yok tabii, bir tane çekiliyor, iyi çıktın çıktın. Çıkmadın böyle ölü balık gibi oluyorsun…” ifadelerini kullandı. Paylaşımında ise lise yıllarına ait bir fotoğraf paylaşan ünlü isim böylelikle iddiaları ilk ağızdan yalanlamış oldu.

Pucca Instagram Hesabından Yaptığı Paylaşımla Eleştirileri Yanıtladı
4.4 (88.65%) 171 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan Engel Almaya Neden Olacak Hatalar başlıklı makalemizde Instagram engeli, Instagram kitlendi ve Instagram sorunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sosyal Medya Kullanımına Artık Daha Çok Dikkat Etmek Gerekiyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir