Ramazan Kadirov

Ramazan Kadirov Atlarına Konan Yasağın Kalktığını Instagram’dan Duyurdu

Instagram’ın en aktif kullanıcılarından biri olan Çeçenistan devlet başkanı Ramazan Kadirov, her alanda Insatgram’dan yararlanmaya devam ediyor. En son Almanya’da atlarına konan yarış kazanma kısıtlamasından sonra gündeme gelen devlet başkanı şimdilerde bu sorunun çözülmesi ile tekrar gündemde. Karara göre Ramazan Kadirov’un atları Almanya’da düzenlenecek olan yarışları kazansa bile ödül alma konusunda büyük sıkıntı yaşayacaktı. Alacağı ödüllere kısıtlama getirilmiş ve hatta yarışı kazansa bile ödülünü alamayacak olan atlar, Ramazan Kadirov’un canını sıkmaya yetmişti.

Üst düzey yöneticilerin araya girmesi ile birlikte sonunda atlara konan bu ambargo kaldırıldı. Böylece Kadirov’un atları yarışı kazandığı an belirlenen kriterlerde ki ödüllerini rahatlıkla alabilecek. Konuya ilişkin haberleri aldıktan sonra devlet başkanı Kadirov da odlukça mutlu oldu. Hemen Instagram hesabından durumu takipçileri ile paylaşan Kadirov; “Sonunda mantık siyasi entrikalardan üstün geldi. Almanya, Zazu ve Dashing Home’in hızlı toynakları ve kalpleriyle kazandıkları paraların ihtiyaçları için kullanmaya başladı ve hesaplarına parayı yatırdı. Hatalarını fark etmeleri ve düzeltmeleri çok hoş.” Şeklinde açıklamalara da yer verdi.

 

Ramazan Kadirov Atlarına Konan Yasağın Kalktığını Instagram’dan Duyurdu
4.5 (89.89%) 378 votes

Bir önceki yazımız olan Yonca Evcimik’ten Bambaşka Bir Sosyal Medya Projesi başlıklı makalemizde Instagram etkinlikleri, Instagram ünlüler ve Yonca Evcimik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dan Bilzerian Be Kez Paylaşımıyla Komik Duruma Düştü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir