Ramazan Kadirov

Ramazan Kadirov Instagram Hesabı Adresi

Ramazan Kadirov Instagram

Instagram’ın en aktif kullanıcılarından biri olan Çeçenistan devlet başkanı Ramazan Kadirov, her alanda Insatgram’dan yararlanmaya devam ediyor. En son Almanya’da atlarına konan yarış kazanma kısıtlamasından sonra gündeme gelen devlet başkanı şimdilerde bu sorunun çözülmesi ile tekrar gündemde. Karara göre Ramazan Kadirov’un atları Almanya’da düzenlenecek olan yarışları kazansa bile ödül alma konusunda büyük sıkıntı yaşayacaktı. Alacağı ödüllere kısıtlama getirilmiş ve hatta yarışı kazansa bile ödülünü alamayacak olan atlar, Ramazan Kadirov’un canını sıkmaya yetmişti.

Üst düzey yöneticilerin araya girmesi ile birlikte sonunda atlara konan bu ambargo kaldırıldı. Böylece Kadirov’un atları yarışı kazandığı an belirlenen kriterlerde ki ödüllerini rahatlıkla alabilecek. Konuya ilişkin haberleri aldıktan sonra devlet başkanı Kadirov da odlukça mutlu oldu. Hemen Instagram hesabından durumu takipçileri ile paylaşan Kadirov; “Sonunda mantık siyasi entrikalardan üstün geldi. Almanya, Zazu ve Dashing Home’in hızlı toynakları ve kalpleriyle kazandıkları paraların ihtiyaçları için kullanmaya başladı ve hesaplarına parayı yatırdı. Hatalarını fark etmeleri ve düzeltmeleri çok hoş.” Şeklinde açıklamalara da yer verdi.

Rusya lideri Putin ile dostluklarıyla gündeme gelen Çeçen lider Ramazan Kadirov son günlerde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Daha önce düşürülen Rus savaş uçağı hakkında ülkemiz ile ilgili yaptığı paylaşımlarla tepki toplayan ünlü isim bu kez de Rusya’yı karıştıran bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımı Instagram hesabından yapan lider paylaşımında tehdit içerikli birçok ifadeye yer verdi.

Kadirov’un bu kez hedefinde ise Rusya’nın muhalefet lideri vardı. Seçim çalışmaları için belli bölgelerde para topladığı iddia edilen muhalefet liderine çıkışan Kadirov, Instagram hesabından dürbünlü tüfek dürbünüyle beraber çekilmiş bir video paylaştı. Söz konusu paylaşıma ayrıca “Her kim anlamıyorsa karşılığını alacak” notunu da ekleyen Kadirov Instagram’ı salladı. 16 bin civarında bir beğeni alan paylaşıma büyük oranda da tepki çekti. Muhalefet liderine yönelik tehdit mesajlarının ardından siyaset arenası da karıştı. AB sözcülerinin yaptıkları açıklamalarda Kadirov’un bu tavrının kabul edilemez olduğu ve Rusya’nın mutlaka bu konu hakkında bir soruşturma başlatması gerektiği söylendi. Açıklamalarda kullanıldığı gibi bir soruşturma söz konusu olur mu bilinmez ama böyle devam ederse daha uzun süre sosyal medyada Kadirov’un yaptığı bu tür paylaşımlar gündem olacak gibi. Ünlü ismin gelen tepkilere rağmen geri adım atmayarak paylaşımlarına devam etmesi bu durumun en büyük kanıtı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Apple’ın En Popüler Uygulamaları Arasında
Ramazan Kadirov Instagram Hesabı Adresi
4.5 (89.89%) 378 votes

Bir önceki yazımız olan Yonca Evcimik’ten Bambaşka Bir Sosyal Medya Projesi başlıklı makalemizde Instagram etkinlikleri, Instagram ünlüler ve Yonca Evcimik hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir