Instagram ünlüler

Rihanna’nın Kulaklığına Birçok Kullanıcı Talip Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Cesur paylaşımlarıyla gündemden bir türlü düşmeyen Rihanna kısa süre önce yeni albümünü duyurmuştu. “Anti” adını verdiği yeni albümüyle ilgili sürekli olarak paylaşımlar yapan Rihanna son Instagram paylaşımıyla beraber yeni bir akımı da başlattı. Söz konusu paylaşımda Rihanna ünlü isim albümünün son halini dinlediğini gösterdi. Asıl ilginç olan ise dünyaca ünlü ismin albümünü dinlemek için tercih ettiği kulaklık oldu. Değerli taşlarla kaplı ve dünyaca ünlü bir markanın olan kulaklığı paylaşımında kullanan Rihanna adeta sosyal medyayı salladı.

Sadece saatler içerisinde bu paylaşımıyla 200 bin beğeni alan Rihanna, söz konusu paylaşımda yer alan kulaklığında moda haline gelmesini sağladı. Üretici firmaya paylaşımdan sonra birçok kullanıcı aynı kulaklığı sipariş etmeye başladı. Üstelik kulaklığın fiyatının 9 bin dolar gibi bir rakamda olması bile kullanıcıları etkilemedi. Sadece bir paylaşımıyla yeni bir akımı başlatan yıldız isim ise yeni albümü “Anti” ile yakın zamanda hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun bir süreden sonra çıkan albümün ne tür şarkılar içerdiği ise şimdiden merak konusu. Zira sadece bir paylaşımla 27 bin Türk lirası değerinde kulaklıkların peynir ekmek gibi satılmaya başladığını düşünürsek yeni albümün epey bir satın alma rakamına ulaşacağını söyleyebiliriz.

Rihanna’nın Kulaklığına Birçok Kullanıcı Talip Oldu
4.5 (89.62%) 393 votes

Bir önceki yazımız olan Endonezyalı Ve Türk Instagram Kullanıcıları Bali’de Buluştu başlıklı makalemizde Endonezyalı Ve Türk Instagram Kullanıcıları, Instagram fenomenleri ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sinem Kobal Düğün Tebrikleri İçin Teşekkür Mesajı Yayınladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir