Instagram gündem

Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı Rekor Beğeni Aldı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’ın en çok takip edilen isimleri arasında ünlüler ilk sırada yer alıyor. Dünya genelinde ünlü olan birçok isim Instagram’ın da fenomenler listesinde ilk sıralarda yer almayı da başarıyor. İşte bu isimlerden birisi de Rihanna. Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı Rekor Beğeni Aldı. Dünyaca ünlü şarkıcı bir dönem her ne kadar Instagram tarafından engellenmiş olan nadir ünlülerden biri olsa da son dönemde yeni hesabı ile beraber Instagram’ın en çok takip edilen isimlerinden biri olmayı da başarmıştı. Cesur klipleri ve cesur paylaşımları ile her geçen gün kendisine gösterilen ilgiyi biraz daha arttırmayı başaran ünlü isim geçtiğimiz günlerde ise Drake ile çektiği cesur klip ile gündeme gelmişti.

Bir dargın bir barışık gündeme gelen ikili ise son dönemde yeniden barıştıklarını açıklamışlardı. Zira Rihanna’nın son Instagram paylaşımı da ikilinin arasının epey bir düzeldiğini de ortaya koydu. Beraber oynadıkları bir reklam filmi için hazırlanmış olan afişi kendi Instagram hesabından paylaşan ünlü şarkıcı söz konusu paylaşımıyla da büyük oranda da beğeni almayı başarmıştı. Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı paylaşımı sonrasında ünlü ismin hesabına tam 700 bin takipçi beğeni gönderdi. 700 bin beğeni alarak bir rekora imza aran paylaşımla beraber Rihanna’ya da birçok soru gönderildi. Ünlü şarkıcı ise konu hakkında her hangi bir açıklama yapmadı.

https://www.instatakipci.com/blog/

Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı Rekor Beğeni Aldı
4.3 (86.96%) 46 votes

Bir önceki yazımız olan Snapchat UygulamasınaBir Kötü Haberde Apple’dan başlıklı makalemizde iSnapchat, Snapchat ve Snapchat Apple hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Pierre Van Hooijdonk Saldırı İçin İlginç Açıklamalar Yaptı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir