Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı Rekor Beğeni Aldı

Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı Rekor Beğeni Aldı

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram’ın en çok takip edilen isimleri arasında ünlüler ilk sırada yer alıyor. Dünya genelinde ünlü olan birçok isim Instagram’ın da fenomenler listesinde ilk sıralarda yer almayı da başarıyor. İşte bu isimlerden birisi de Rihanna. Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı Rekor Beğeni Aldı. Dünyaca ünlü şarkıcı bir dönem her ne kadar Instagram tarafından engellenmiş olan nadir ünlülerden biri olsa da son dönemde yeni hesabı ile beraber Instagram’ın en çok takip edilen isimlerinden biri olmayı da başarmıştı. Cesur klipleri ve cesur paylaşımları ile her geçen gün kendisine gösterilen ilgiyi biraz daha arttırmayı başaran ünlü isim geçtiğimiz günlerde ise Drake ile çektiği cesur klip ile gündeme gelmişti.

Bir dargın bir barışık gündeme gelen ikili ise son dönemde yeniden barıştıklarını açıklamışlardı. Zira Rihanna’nın son Instagram paylaşımı da ikilinin arasının epey bir düzeldiğini de ortaya koydu. Beraber oynadıkları bir reklam filmi için hazırlanmış olan afişi kendi Instagram hesabından paylaşan ünlü şarkıcı söz konusu paylaşımıyla da büyük oranda da beğeni almayı başarmıştı. Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı paylaşımı sonrasında ünlü ismin hesabına tam 700 bin takipçi beğeni gönderdi. 700 bin beğeni alarak bir rekora imza aran paylaşımla beraber Rihanna’ya da birçok soru gönderildi. Ünlü şarkıcı ise konu hakkında her hangi bir açıklama yapmadı.

https://www.instatakipci.com/blog/

Cesur paylaşımlarıyla gündemden bir türlü düşmeyen Rihanna Instagram hesabından yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü.  Kısa süre önce yeni albümünü duyuran Rihanna “Anti” adını verdiği yeni albümüyle ilgili sürekli olarak paylaşımları ile yeni bir akımı da başlattı. Söz konusu paylaşımda Rihanna ünlü isim albümünün son halini dinlediğini gösterdi. Asıl ilginç olan ise dünyaca ünlü ismin albümünü dinlemek için tercih ettiği kulaklık oldu. Değerli taşlarla kaplı ve dünyaca ünlü bir markanın olan kulaklığı paylaşımında kullanan Rihanna adeta sosyal medyayı salladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Sadece saatler içerisinde Rihanna Instagram paylaşımıyla 200 bin beğeni aldı. Söz konusu paylaşımda yer alan kulaklığında moda haline gelmesini sağladı. Üretici firmaya paylaşımdan sonra birçok kullanıcı aynı kulaklığı sipariş etmeye başladı. Üstelik kulaklığın fiyatının 9 bin dolar gibi bir rakamda olması bile kullanıcıları etkilemedi. Sadece bir paylaşımıyla yeni bir akımı başlatan yıldız isim ise yeni albümü “Anti” ile yakın zamanda hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun bir süreden sonra çıkan albümün ne tür şarkılar içerdiği ise şimdiden merak konusu. Zira sadece bir paylaşımla 27 bin Türk lirası değerinde kulaklıkların peynir ekmek gibi satılmaya başladığını düşünürsek yeni albümün epey bir satın alma rakamına ulaşacağını söyleyebiliriz.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Rihanna’nın Reklam Panosu Paylaşımı Rekor Beğeni Aldı
4.3 (86.96%) 46 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir