Instagram ünlüler

Rita Ora Paylaşımlarıyla Hayranlarını Şok Etti

Çektiği video klipler ve son dönemlerde ünlü isimlerle yaptığı düetler sayesinde bir anda dünyanın en ünlü şarkıcılarından biri olan Rita Ora, çalışmalarına hızla devam eden dünyaca ünlü şarkıcı yeni şarkısıyla beraber yeniden gündeme geldi. Body On Me şarkısıyla beraber yeniden müzik piyasasına giren ünlü isim, son şarkısı kadar şakıya çektiği kliple de gündeme geldi. Ünlü şarkıcının klipte oldukça ilginç pozlar vermesi gözlerden kaçmadı. Her zaman olduğu gibi cesur pozlardan kaçınmayan Rita Ora yeni klibinde de bu geleneğini bozmadı.

Ünlü şarkıcı klibini ilk kez ise sosyal medya aracılığıyla duyurdu. Ünlü şarkıcı söz konusu yeni klibi önce Instagram hesabından paylaştı. Yaptığı paylaşımlarla kısa kısa klip hakkında bilgiler veren Rita, sonunda klibin ful versiyonunu da yayınladı. Ünlü ismin yaptığı bu paylaşım ise adeta sosyal medyayı salladı. Söz konusu paylaşım için binlerce takipçisi Rita Ora’ya mesajlar yağdırırken ünlü şarkıcının klibi video ortamlarında da paylaşıma açıldı. Bir anda binlerce kişinin izlediği klip rekora gider mi bilinmez ama en azından belli bir oranda ses getirmeyi başarır. Klip için gelen olumlu yorumlara ise ünlü yıldız yine sosyal medya hesaplarından teşekkür ederek karşılık verdi. Ünlü yıldızın yeni şarkısıyla yeni turne projelerinin de olduğu ortaya çıktı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/tek-video

Rita Ora Paylaşımlarıyla Hayranlarını Şok Etti
4.5 (89.45%) 163 votes

Bir önceki yazımız olan Kylie Minogue Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Kylie Minogue ve Kylie Minogue frikik paylaşımı yaptı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nazlı Hamarat Yine Şok Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir