Ronaldo Instagram

Ronaldo Sosyal Medyanın Açık Ara Kazananı Oldu

Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarının ne kadar popüler olduğu tartışılmaz. Zaten artık uygulamanın popülerliğini tartışmak yerine uygulama içerisinde başarıyı yakalayan kullanıcıların tartışılmaya başlandığını biliyoruz. Bu bağlamda kim fenomen kimin daha fazla takipçisi var yarışları da çoktan başladı. Bu yarış ise sadece sıradan kullanıcılar arasında değil aynı zamanda ünlü kullanıcılar arasında da yaşanıyor. Bu konuda en iddialı isimlerin başında ise Ronaldo’nun geldiği öğrenildi. Diğer tüm dünya yıldızı futbolcuları geri de bırakan Ronaldo son açıklanan verilerle beraber sosyal medyanın da zirvesinde.

Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarında Ronaldo’nun tam 193 milyon takipçisi bulunuyor. Bu rakamla en yakın futbolcu rakibine sosyal medyada neredeyse 20 milyon fark atan Ronaldo Instagram konusunda da açık ara önde gidiyor. Zira başarılı futbolcunun sadece Instagram’da 45 milyona yakın takipçisi bulunuyor. Açıklanan bu rakamlar ünlü ismin sosyal medyayı da ne kadar aktif kullandığının bir kanıtı. Tüm bunlarla beraber Ronaldo’nun en yakın rakibi ise her zaman olduğu gibi Messi oldu. İki yıldız futbolcu arasında ki sosyal medya yarışını ise Ronaldo’nun açık ara farkla aldığını söylemek lazım. Sadece Instagram rakamlarında bile oldukça büyük bir fark olduğu aşikâr. Ronaldo’nun tabi ki daha aktif bir kullanıcı olduğunu da belirtmekte yarar var.

Ronaldo Sosyal Medyanın Açık Ara Kazananı Oldu
4.5 (90.34%) 232 votes

Bir önceki yazımız olan Android Kullanıcılarına Instagram Müjdesi başlıklı makalemizde Android, Android Instagram ve Instagram Peek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir