Instagram ünlüler

Ronda Rousey Sosyal Medyayı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kafes dövüşü denilince akla çok fazla kadınların geldiğini söylemek mümkün değil. Zira bu spor dalı genel olarak şiddet temalı olduğu için daha çok erkeklerle özleşleşmiş olan bir dal. Tabi durum bazı istisnaların oluşmasına da engel değil. Bu duruma en büyük örnek ise Ronda Rousey. Hem güzelliği hem de başarısıyla dikkat çeken Ronda Rousey daha önce hiç yenilgi yüzü görmemiş bir dövüşçü olarak biliniyor. Bu yönü ile efsane haline gelen başarılı sporcu epey bir ünlenmeye başladı. En az bir oyuncu kadar ünlenen isim geçtiğimiz günlerde ise şok bir haberle gündeme geldi.

Zira ünlü dövüşçü son maçında rakibi karşısında oldukça zorlandı. Ardı ardına aldığı darbeler ile dengesinin de bozulması sonucu maçı kaybeden ünlü boksör ilk yenilgisini de almış oldu. Suratı kanlar içerisinde kalan başarılı isim böylece yenilmezlik unvanını da kaybetmiş oldu. Başarılı dövüşçünün aldığı ilk yenilgi ise sosyal medyayı salladı. Zira birçok kişi söz konusu maç sonrasında sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başladı. Instagram üzerinden konu hakkında bir açıklama yapan ünlü isim durum için üzgün olduğunu fakat kendini iyi hissettiğini dile getirdi. Daha sıkı çalışacağını söyleyen Ronda Rousey’in bir sonraki karşılamasında nasıl bir psikoloji içerisinde olacağı ise merak konusu oldu. Zira ünlü sporcuya bir çok destek mesajı da gönderildi.

Ronda Rousey Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.33%) 403 votes

Bir önceki yazımız olan Bornova Belediyesinden Instagram Yarışması başlıklı makalemizde Bornova Belediyesi, Bornova Belediyesi Instagram ve Bornova Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Serkan Uçar Instagram Hesabından Bebeği Eymen’in Fotoğraflarını Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir