Instagram ünlüler

Ronda Rousey Instagram Paylaşımı

Kafes dövüşü denilince akla gelen kadın dövüşçülerden biri olan Ronda Rousey Instagram hesabından olaylı paylaşımda bulundu. Kafes Dövüşü genel olarak şiddet temalı olduğu için daha çok erkeklerle özleşleşmiş olan bir dal. Tabi durum bazı istisnaların oluşmasına da engel değil. Bu duruma en büyük örnek ise Ronda Rousey. Hem güzelliği hem de başarısıyla dikkat çeken Ronda Rousey daha önce hiç yenilgi yüzü görmemiş bir dövüşçü olarak biliniyor. Bu yönü ile efsane haline gelen başarılı sporcu epey bir ünlenmeye başladı. En az bir oyuncu kadar ünlenen isim geçtiğimiz günlerde ise şok bir haberle gündeme geldi.

Zira ünlü dövüşçü son maçında rakibi karşısında oldukça zorlandı. Ardı ardına aldığı darbeler ile dengesinin de bozulması sonucu maçı kaybeden ünlü boksör ilk yenilgisini de almış oldu. Suratı kanlar içerisinde kalan başarılı isim böylece yenilmezlik unvanını da kaybetmiş oldu. Başarılı dövüşçünün aldığı ilk yenilgi ise sosyal medyayı salladı. Zira birçok kişi söz konusu maç sonrasında sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başladı. Instagram üzerinden konu hakkında bir açıklama yapan ünlü isim durum için üzgün olduğunu fakat kendini iyi hissettiğini dile getirdi. Daha sıkı çalışacağını söyleyen Ronda Rousey’in bir sonraki karşılamasında nasıl bir psikoloji içerisinde olacağı ise merak konusu oldu. Zira ünlü sporcuya bir çok destek mesajı da gönderildi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/begeni

Ronda Rousey Instagram Paylaşımı
4.5 (89.33%) 403 votes

Bir önceki yazımız olan Bornova Belediyesi Instagram Yarışması Düzenledi başlıklı makalemizde Bornova Belediyesi, Bornova Belediyesi Instagram ve Bornova Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nazlı Tolga Instagram Paylaşımı Çin'e Yerleşiyorum
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir