Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslan Görmek

Gün içinde genellikle yoğun çalışılması sonrasında yorgun düşen bedenin uyku halinde rüyada aslan görmek büyük ihtimallidir. Çoğunlukla rüya tabirleri özelinde değişik anlamlar sunan aslan görme hali, kişinin olumlu yönde ilerleyeceğini gösterebileceği gibi dikkatli olunması gerekenler zamanlarda bulunur. Devlet Başkanı ile tabir edilen aslan, kişinin makam ve rütbe açısından iyi yerlere geleceğine işarettir. Aslan başı bulmak veya aslan etinin yenmesi hali, terfi alınacağını gösterir. Kişinin daha çok mala sahip olacağı anlamı da çıkarılmaktadır. Rüyada aslan kovalaması ise korkudur. Bazı durumlara karşı kişinin korku duymasına sebep olabilir. Kötü gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada Aslan Görmek Rüya Tabirleri

  • Rüyada evde aslan görmek, kişinin sağlıklı olması halinde uzun ömre sahip olacağını gösterir.
  • Aslana rüyada sırt dayamak, üzüntü ve sonrasında yaşanacak bir kayba işarettir.
  • Kişinin rüyasında aslan görmesinin bir başka manası ise yüksek sınıftaki insanlarla yapılacak dostluklardır.
  • Rüyada aslan saldırması ya da aslanla boğuşma hali ise zafer işareti şeklinde yorumlanır.
  • Rüyada aslan sevmek başarıya ulaşma yolundaki yardımlaşmadır.
  • Rüyada mücadele edilen aslanın derisinden bir parça alınması ise düşman malının kişiye geçeceğine delalettir.
  • Rüyada aslan saldırması ise kişinin düşmanları tarafından hüsrana uğratılacağına delildir.
rüyada aslan görmek

Rüyada Aslan Kovalaması

Rüyada en fazla görülen hayvanların başında aslan gelir. Genel anlamda aslan, olumlu ve iyilik sembolü olurken hayatta başarıya giden yolda mücadeleyi gösterir. Kişi, rüyada aslan kovalaması görürse kendisine ait korkuları ortaya çıkar. Hayatta endişelendiği durumların ortaya çıkacağını ve başarısızlık olarak yorumlanacağını anlatır. Aslanın peşinde olması, kovalamaca yaşanması bir tuzak işaretidir. Korkuya delalet olduğu gibi yakın çevredeki düşmanların yaptıkları sinsi planları da anlatır.

Aslan saldırmasıyla kişi düşmanlarının emri altına girer. Bu, iş hayatında olabileceği gibi sosyal yaşamda da olabilmektedir. Rüyada aslan yavrusu görmek ise erkek çocuğa sahip olacağı anlamındadır. Aslanın evine görmek ve yanında bulunma halleri, saltanattır. Uzun ömür ve bol rızık olarak da zengin yaşamı simgeler. Rüyada aslandan korku duyulması, hem önemli biriyle tanışılacağını hem de var olan işlerden ötürü yüklü kazanç elde edileceğini ifade eder. Aslanın kendisine saldırmadığını gören kişinin devlet adamlarından zarar görmeyeceği de belirtilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Aslan Görme

Rüyada aslan başı bulmak, hükümet başkanı olarak tanımlanır ve rütbe olarak yorumlanır. Aslanın yavrusunu emzirdiğini görmek terfi alımıdır. Rüyayı gören kişinin kadın olması halinde ise büyük bir adamın süt annesi olacağı sonucu çıkarılır. Rüya sahibinin aslanı öptüğünü görmesi ise devlet büyükleriyle yakınlaşma olarak yorumlanır. Kişinin devlette işe alınacağı ya da devlette çalışıyorsa çok daha iyi yerlere geleceği söylenebilir. Rüyada azgın aslan görmek ve aslanın kişinin yolunu kesmesi durumu ise zulüm yapan devlete işarettir. Halkın sorunlarının devam edeceği ve devletin yapacağı baskıların artacağı anlamlarına da gelir. Rüyada aslana binmiş olmasına rağmen korku duyulması ise yakında bir belanın ya da musibete geleceğine işarettir.

Rüya Tabirleri kategorisi yazılarımız ile en doğru rüya yorumlarına ulaşın.

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada aslan görmek genellikle hayra yorumlanır. Aslan iktidar ve güç anlamına gelir. Daha detaylı bilgi için blog yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Rüya Tabiri Yapmak Doğru mu?

Rüya tabirleri kesin olan şeyler değillerdir. Yalnızca varsayımlardan ibarettir. Bu nedenle kesin olarak inanmamak gerekir.

Rüya Nedir?

Rüya, canlıların uyku sırasında gördükleri, gerçek olmayan ve bilinçaltı düşüncelerine dayandığı düşünülen görüntülere verilen isimdir.

Rüya Tabirleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir