Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

En samimi ve gerçekçi duygulardan olan aşk, kolay kolay unutulmazken rüyada eski sevgiliyi görmek birden fazla anlamı birlikte içermektedir. Unutulmayan ya da unutulması kolay olmayan eski sevgililer devamlı olarak bilinçaltında yer edinmektedir. Çeşitli hatırlatmalarla ortaya çıkarken aynı zamanda nefret ya da kıskançlık gibi olumsuz duygularla da tetiklenebilir. Rüya eski sevgiliyi görmek ve sarmaş dolaş bir durumda bulunulması, tekrardan bir barışma durumunu gösterir. Eski sevgili genel anlamda huzur ve mutluluk olurken eski sevgiliyi rüyada görmek berekettir. Eski sevgilinin yüzüne karşı kişinin aşkını ilan etmesi ise sevginin hala bitmediğini gösterir. Kavuşma durumuyla da açıklanabilirken devamlı görülmesi ise barışa tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Rüya Tabirleri

 • Rüyada eski sevgiliyi görme yeniliklerin habercisi olmaktadır.
 • Kişinin sevgilisi olmasına karşın yine de eski sevgiliyi görüyorsa ilişkileri biteceğine işarettir.
 • Rüyada eski sevgiliyi güler yüzlü görmek, kişinin güzel haberler alacağını gösterir.
 • Rüyada sinirli şekilde eski sevgiliyi görmek var olan eski tartışmaların yeniden çıkacağını ifade eder.
 • Rüyada eski sevgilinin kişiyi araması, özlem duyulan bir durumun nihayete kavuşacağını gösterir.
 • Rüyada eski sevgilinin uzun süre sonra aranması ve hatır sorulması ise sevinci gösterir.
 • Rüyada eski sevgiliyle birlikte gezip dolaşmak ise kişinin mutluluğa erişeceği şeklinde tabir edilir.
 • Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek mutluluk olurken barışmak ise ayrılık habercisidir.
 • Rüyada eski sevgiliyle tekme tokat kavga etmek ve tartışmak ise bir ömür boyu birlikte olunacağı anlamına gelir.
 • Evli olanların eski sevgili görmesi ise aile hayatında var olan sorunların büyüyeceğini ve sıkıntıların olacağını gösterir.
 • Rüyada eski sevgilinin nişanlanmış olduğunu görmek ise rüya sahibinin düzenli hayata sahip olacağına işarettir.
rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Rüyada eski sevgiliyi öpmek birçok farkı şekilde değerlendirilmektedir. Arzu edilen isteklerin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanırken sevinçli haberlerde yakın zamanda alınacaktır. Ayrıca doğum habercisi olması açısından da önemlidir. Bekar kimse tarafından rüyada eski sevgiliyi öpmek görülürse kişinin hayırlı bir evlilik yaparak yuva kuracağına delalettir. Eski sevgiliyi ağızdan öpmek ise kişinin eline bir miktar para geçeceğini temsil eder. Yine yanaktan öpme hali ise kazançlı bir dönem geçirileceğine işarettir. Rüyada eski sevgilinin barışmak istemesi ve bunu talep etmesi ise genel manada hayırlı olarak yorumlanır. Doğru yolda olduğu ve ilerlemesi gerektiği fikri sonuç olarak çıkarılabilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Eski Sevgilinin Evine Gitmek

Rüyada eski sevgili evine gidilmesi kırılan kalplerin telafi edileceği ve barışmanın olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında yükseleceği ve terfi alacağına dairde ipucudur. Ayrıca kazancın bereketli hale gelmesi şeklinde de yorumlamalar vardır. Rüyada eski sevgili evine girilmesiyle çalışma hayatındaki problemlerin bir anda kaybolacağı görülmektedir. Uzun yıllardan beri kişi tarafından kurulan hayallerin gerçekleşmesinin habercisi olarak da yine eski sevgilinin evine gidilmesi tabir edilmektedir.

Rüya Tabirleri kategorisi ile güvenilir rüya yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski sevgili görmek şuan ki ilişki durumunuzda göre ayrı ayrı yorumlanabilir. Eğer sevgiliniz yok ise bu rüya sizin için yeni bir birliktelik anlamına gelir. Eğer sevgiliniz var ise ilişkinizin biteceğini işaret ediyor olabilir.

Bir Rüya Ne Kadar Sürer?

Rüyaların uyku sırasında yaklaşık olarak 28 saniye sürdüğü düşünülmektedir. Bilimsel araştırmalar neticesinde 28 saniye konusunda ortak bir kanıya varılmıştır. Bizler uyku sırasında rüyalarımızı çok uzun hissetsekte aslında 1 dakika kadar bile sürmemektedirler.

Bir Uykuda Birden Fazla Rüya Görebilir miyim?

Her uyku sırasında rüya görmek kesin olmadığı gibi, bir uyku sırasında birden fazla rüya görebilme durumu da söz konusudur. Ancak birden fazla rüya gören kişinin hepsini birden hatırlaması mümkün olmayacaktır.

Rüya Tabirleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir