Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek

Genellikle ürpertici ve sevimsiz bir hayvan olarak bilinen rüyada fare görmek durumları; hırsız bir kişinin varlığına ya da rızkın çok olacağına delalettir. Ayrıca geceyle gündüzü simgelerken bazı rüyalarda kadın olarak da fare karşımıza çıkmaktadır. Çoğunlukla yiyeceğin bol olduğu yerlerde fareler bulunmaktadır. Bundan ötürü rüyada herhangi bir şekilde fare görülmesi genel anlamda bol rızık olacağını işaret eder. Rızkın giderek artacağı şeklinde olumlu şekilde yorumlanmaktadır. Çok fare bulunması ise rızkın daha çok olacağını anlatılırken yiyecekleri çalmaları ise hırsız durumu da ortaya çıkarır.

Rüyada beyaz Fare Görmek

Gece ile gündüz metaforlarında kullanılan fareler vardır. Rüyada beyaz fare görmek gündüzü temsil eder. Hemen her yorumu olumlu olması bakımından beyaz farenin görülmesi sevindiricidir. Kişinin uzun ömürlü olacağı ve rahat bir hayat yaşayacağı şeklindedir. Gündüz ve aydınlık olmasının yanı sıra bazı durumlarda görülen beyaz fare, kişinin gereksiz yere endişe ettiği sonucu da ortaya çıkarır. Endişelerin haksız olduğu, boş yere zaman kaybı yapıldığı şeklinde de yorumlanması yanlış olmayacaktır.

Rüyada Fare Görmek İslami

Rüyada farklı şekillerde fare görüleceği gibi farelerin durumları ve yaptıkları da tabir edilişlerini etkiler. Rüyada fare öldürmek genellikle kötü bir kişinin hayatınızdan çıkacağını gösterir. Kötü ve huysuz kişilere karşı kişinin galip geleceğini gösterir. Öldürülen fare kör ise hata işlemeye dair yorumlanması da söz konusudur. Yapılan bir hatanın var olduğunu kör fare öldürmek ortaya çıkarır. Bunun sonucu olarak ise kişi bir süre sıkıntı çekebilir. Gizli düşman olarak ele alınması halinde ise rüyada fare öldürmek sevinilecek bir durumdur.

rüyada fare görmek

Rüyada Fare Görmek Neye İşarettir?

 • Rüyada görülen farenin yakalanmış olması ya da yakalanıyor olması bahtın ileride açılacağına delalet eder.
 • Fare etinin yenmesi ise kötü bir kişinin malının yeneceğini gösterir.
 • Rüyada yatak üzerinde fare görmek ise birisiyle gayri meşru ilişki yaşanacağını yorulmaktadır.
 • Etrafta serbestçe gezen çok sayıda farenin bulunuyor olması ise hem aile hem iş hayatında problemler yaşanabileceğine işaret eder.
 • Kişinin ağzından fare çıkması durumu ise erkek çocuğu olacağını göstermektedir.
 • Herhangi bir şekilde fare seslerinin duyulması ise olaylar karşısında dikkatli olunması gerektiğini anlatır.
 • Rüyada kapana sıkışmış fare görülmesi, bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.
 • Yuvasından çıkan bir farenin görülmesi ise nimetlerin azalacağına işarettir.
 • Gündüz saatlerinde görülen rüyada gezinen fareler olması hali kişinin uzun ömürlü olacağı şeklinde yorumlanır.
 • Rüyada fare avlamak ise kötü bir fitneci kadını gösterir. Kişinin fitneci bir kadınla bir araya geleceğini gösterir.
 • Rüyada fareye taş atmak ise kötü bir kadınla kötülükler hakkında konuşmak ve kötülük yapmaya delalet eder.

Rüyada Fare Görmek Rüya Tabirleri

Çok farklı renklere fare görme durumları da olabilmektedir. Yine, rüya tabirleri özelinde bakıldığında fare kötü bir temsil olduğu için fareye karşı yapılacak kötülük durumları sevindirici haber niteliği taşır. Farenin kovalanması, yakalanması durumları kötülüklerin geçmesine, her şeyin düzeleceğine işarettir. Rüyada fare beslemek ise çevredeki insanlar tarafından kişinin kıskanıldığını gösterir. Fare çok sinsi düşmanlar olabileceği gibi var olan rüyada fare saldırması durumları çok daha büyük ve tehlikeli olayları çağrıştırır. Kişinin tedbirli davranması zaruri hale gelebilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Rüyada Yangın Görmek

Rüya Tabirleri kategorisi ile güvenilir rüya yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyamda Fare Gördüm.Ne Yapmalıyım?

Rüyalarınız sonucunda strese kapılmamanız ve korkmamanız önemlidir. Çünkü rüyalar kesin olan şeyler değildirler. Bu nedenle yalnızca rüya yorumalarına bakaraz endişelenmemelisiniz.

Bilinçaltı Nedir?

Bilinçaltı, zihin ve beden arasında bütüncül bir işlem gören işletim programı gibidir. Gün içerisinde yaşanılan her durum ince ince bilinçaltına işlenir ve uyku sırasında rüyalara sebep olduğu düşünülmektedir.

Rüya Nedir?

Rüya, canlıların uyku sırasında gördükleri, gerçek olmayan ve bilinçaltı düşüncelerine dayandığı düşünülen görüntülere verilen isimdir.

Rüya Tabirleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir