Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek; imansız kişiye ya da hırsızlık durumlarına yorulacağı gibi dedikodu ya da şımarma hallerine de işaret edebilmektedir. Bunların haricinde çocuğu için gece gündüz çalışan kadın işaret edebileceği de belirtilmektedir. Rüyada kedi görülmesi kedinin fesat ehli olmasıyla açıklanırken hırsız kimse olarak da tanımlanır.

Rüyada Kedi Görmek Ne Demek?

Rüyada görülecek kedinin yavru olup olmadığı, erkek ya da dişi olduğu ve ne yaptığı da işaret ettiği durumlar özelinde önem taşır. Bundan dolayı yalnızca kedi olup olmadığına bakılması yanlıştır. Rüya tabirleri özelinde tam olarak kedinin hangi işlevde olduğu da doğru yorumlanması adına belirleyicidir. Rüyada erkek kedi görülmesi hanımlar için cefa anlamına gelirken hesap defteri olarak kabul edilir. Rüyada yavru kedi görmek hizmeti ve koruyucu durumunu ortaya koyar. Her ne kadar bazı yorumcular hırs ve düşmanlık olmasıyla hüzün tabirinde bulunurken mal menfaati sağlayabilir. Rüyada kedi yavrusu görmek durumu gibi kedi ısırması hali de iki farklı koşulla ortaya çıkmaktadır. Halk arasında adaletin bozulduğu ve dünyanın giderek kötüleştiği söylenebilir. Aynı zamanda kedi ısırması var olan düşmanlara saldırma ve onları etrafından uzaklaştırma olarak da tabir edilmektedir. Kedinin kendi sahibini ısırması hali ise ev sahibinin rahat bir yıl geçireceğini çıkarır. Genellikle rüyalarda görülen kediler hizmetçidir. Buna göre değerlendirmeler bu şekilde yapılmaktadır.

Rüyada Kedi Sevmek

Çokça görülecek rüyada kedi sevmek bir kişinin kendisini sevdirmeye çalışacağına işaret eder. İyi bir durum olmakla birlikte halka kendisini sevdiren bir kimse anlamı taşır. Ancak rüya tabirleri içerisinde bu durum vefasızlık olarak da yorumlanmaktadır. Kedi sevmek evladı için uğraşan ve sıkıntıları aşan kadını temsil eder. Kedi sevilmesine karşın sevimsiz bir durumda ise o zaman bir kişiye gereğinden fazla değer verildiği sonucu çıkarılır. Ayrıca söz şakaları çok yapan kişiyi temsil eden rüyada kedi seme durumu olumsuza yorulabilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Rüyada Yangın Görmek

rüyada kedi görmek

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Tabircilere göre kedilerin beslenmesi şeklinde rüya görülmesi iyiliklere işarettir. Kişinin olumlu yönde bir ilerleyecek hayat değişikliği söz konusu olurken rahatlık ve varlığa kavuşacağı şeklinde de yorumlanır. Tayin, atama ya da kariyer basamaklarında terfi alma durumları için rüyada kedi besleme açıklanır.

  • Hamile bir kedi görülmesi hali ise şefkatli bir kadının çıkacağını gösterir.
  • Rüyada evde kedi görmek ise eve hırsız gireceğini ortaya çıkarılır.
  • Rüya içinde kedi öldürmek hırsızın yakalanacağını ya da düşmanların öldürüleceği şeklinde yorumlanır.
  • Kedinin öldürülerek derisinin yüzülmesi hali ise hırsızlıkla ya da haksız yere bir mal alınacağı şeklinde yorumlanır.
  • Rüyada çok sayıda kedinin görülmesi, kötü alışkanlıklar ve kötü arkadaşlıkların yapıldığını gösterir.
  • Rüyada kedi kurtarmak hem aile hem de çevresine karşı kişinin faydalı olacağı şeklindedir.

Renkli Kediler Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek neşe ve sevincin geleceğini gösterir. Benekli bir kedi ise yumuşak huylu kişiyle tanışacağı ya da hayatınıza gireceğini belli eder. Rüyada siyah renkli kedi görmek ise, uğursuzluk ve kıskançlık durumlarının ortaya çıkacağına işarettir. Kıskanç kişiyle arkadaş olma ya da evlilik yapma durumları da olabilir.

Rüya Tabirleri kategorisiyle rüyalarınızı en doğru yorumlarla analiz edin.

Rüya Görmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Rüya görmek için yapılması gereken şeylerin olduğunu söylemek zordur. Rüyalar büyük ölçüde bilinç altı ile ilgilidir ve bilinç altınızın harekete geçmemesi durumunda rüya görme ihtimaliniz azalacaktır. Ama maalesef rüya görmek için garanti bir yöntem bulunmaz.

Rüyada Kedi Gördüm. Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek, rüyayı gören kişiler için degişebilmektedir. Rüyayı gören bir kadın ise rüya güvenilmez bir erkeğe işaret edebilir. Eğer rüyayı gören erkek ise bir evlat sahibi olacağına işaret eder.

Bir Rüya Ne Kadar Sürer?

Rüyaların uyku sırasında yaklaşık olarak 28 saniye sürdüğü düşünülmektedir. Bilimsel araştırmalar neticesinde 28 saniye konusunda ortak bir kanıya varılmıştır. Bizler uyku sırasında rüyalarımızı çok uzun hissetsekte aslında 1 dakika kadar bile sürmemektedirler.

Rüya Tabirleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir