Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Her kişi için farklı sembollerin var olabilmesi yorumlanması da değişik yapabilirken rüyada para görmek, üzüntü ve kederli günlerin yaklaştığına işarettir. Bununla birlikte kişinin evinden paraları alarak sokağa atması ise gam ve tüm sıkıntılardan kurtulduğuna işaret olarak belirtilmektedir. Rüyada para görülmesi, sıkıntıların geçerek çok daha rahat bir hayatın yaşanacağına da delalet etmesi açısından da önemlidir.

Rüyada Para Görmek Diyanet Tabirleri

  • Rüyada para saymak, beklemediği ve tahmin etmediği kadar başarılı olunacağına işarettir.
  • Rüyada para kaybetmek ise kısa süre içinde başa gelebilecek bir sıkıntıyı gösterir.
  • Rüyada belirli bir miktar altın karşılığında gümüş para alındığının görülmesi, varsa mahkemenin kaybedileceği anlamındadır.
  • Rüyada bozuk para görmek ise mali anlamda rahatlama habercisidir. Kişinin huzurlu ve mutluluğa erişeceği de söylenir.
  • Rüyada birine para verilmesi hem şans ile açıklanırken olumsuz manada ise dedikoduların ortaya çıkacağını gösterir.
  • Rüyada bankaya çokça para yatırılması rızkın artacağını, zenginliğin kalıcı olacağını belirtir.
  • Rüyada para çantası görmek sıkıntı ve şiddete yorulurken aynı zamanda dinar para ise hayırlı, salih bir evladın olacağına işaret eder.
  • Rüyada kişinin elinde para olduğunu görmesi durumu, ticarete gireceğine işaret eder.
  • İçi para dolu bir kasa görülmesi hem rızkın bol olacağına hem de bir yerlerden miras geleceğine işaret eder. Eğer kasa boş is fakirlik habercisi olarak yorumlanır.
rüyada para görmek

Rüyada Para Almak

Kişinin altın ile gümüş paraları bir arada görmesi ve eline verilmesi, edilen duaların kabul olduğuna işarettir. Bununla birlikte rüyada para almak, emeğinin karşılığının kişiye takdim edilmesi anlamındadır. Kişi, yaptığı iyiliklerden ötürü ödül alacaktır. Bu ödül ise farklı şekillerde olabilir. Tüm değerli şeyleri temsil etmesinden ötürü para çok daha geniş şekilde düşünülmelidir.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Sıklıkla olan rüyada kağıt para görmek, riya ve boş söz anlamları taşır. Kişinin kendisi hakkında olumsuz gelişmelerin olacağına dair habercidir. Üzüntü ve kederin yanı sıra bir süre darlık çekilebilir. Ayrıca işi az ama sonrasında kazancı bol bir durum içinde yine kağıt para sembolize edilmektedir. Genelde bakır paralar daha makbul olurken uğurlu olarak değerlendirilmektedir. Bununla birlikte altın para görülmesi ise hem dedikodu hem de kıskançlıkların ve çekişmelerin başlayacağına işarettir. Rüyada gümüş para görmek ve gümüşün çok temiz olması hali ise ilimle tabir edilir. Kişinin ilim ehlinden olacağının müjdesi verilir. Ayrıca gümüş para, namaz kılmaya veya namazın makbul olmasına delalet etmektedir. Zikir olmasının ötesinde rüya sahibinin gümüş parayı kendi cüzdanı içinde görmesi durumu ise bir sırla sahip olacağını gösterir. Kişinin bu sırlı çok iyi saklaması gerekir. Rüyada kişinin elindeki paranın pula dönüşmesi hali ise iflas edilebileceğini anlatır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Para Bulmak

Rüyada kişinin herhangi bir şekilde para bulması, iyi bir şansa sahip olacağına ya da ilerleyen dönemde zengin olunacağı anlamına gelir. Bakır para bulunması ise kişinin biriyle kavga edip bozuşacağına ve aralarına fitne gireceğine işarettir. Rüyada para bulmak bakır, gümüş, altın gibi farklı yorumlara gelirken yolda bulunacak para başarıyı gösterir.

Rüya Tabirleri kategorisiyle rüyalarınızı en doğru yorumlarla analiz edin.

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada para görmenin anlamı biraz canınızı sıkabilir. Sizlere karşı söylenecek sözlerden zarar görebileceğiniz anlamına gelebilir. Rüyada para görmenin etrafınızda iki yüzlü birilerinin olduğuna işaret edebilir.

Rüya Göremiyorum. Ne Yapmalıyım?

Rüya görememeniz anormal bir durum değildir çünkü her uykuda rüya görmek mümkün değildir. Rüya görememe durumunuz bir aksiliğe işaret etmez. Rüya görme durumunzu bilinç altınızla alakalı bir durumdur.

Bilinçaltı Nedir?

Bilinçaltı, zihin ve beden arasında bütüncül bir işlem gören işletim programı gibidir. Gün içerisinde yaşanılan her durum ince ince bilinç altına işlenir ve uyku sırasında rüyalara sebep olduğu düşünülmektedir.

Rüya Tabirleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir