Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek

Halihazırda sıklıkla görülen rüyada polis olmak çok hayırlı anlamlara gelmemektedir. Kişinin başından belaların geçeceği, üzüntülü gelişmelerin yaşanacağı şeklinde anlamlar çıkarılmaktadır. Bununla birlikte çaresiz durumlara düşme olarak da açıklanabilir. Buna karşın kişinin Allah’a dua ederek rüyanın hayra çıkmasını sağlaması da gereklidir. Rüyada polis görmek rüya sahibi tarafından çok büyük sorumlulukların alınacağına işarettir. Kişinin başından büyük işlere kalkışacağı şeklinde de yorumlanır. Ayrıca kişinin sahip olduğu mallara çok önem vermesi gerekir. Çünkü polis görmekle mal kaybı yaşanabileceği, değere sahip tüm varlıkların kaybedilebileceği söylenir.

Rüyada Sivil Polis Görmek

Genel manasıyla rüyada polis görmek hem otorite hem de cesarettir. Devlet makamlarında kişinin işe başlayacağı ya da terfi alma durumları da bu şekilde görülebilir. Ancak üzüntü ve kayıp durumlarıyla da rüyanın yorumlanması söz konusudur. Rüyada sivil polis görmek ise sevdiği kişilerden maddi ya da manevi destek alımına işaret eder. Uzak bir akrabadan kişiye miras kalacağı şeklinde de sivil polis görme hali yorumlanabilir. Ayrıca çok değerli bir kişiyle dünya evine girilmesi ya da kısmetlerin açılacağı anlamlarına da gelmektedir. Var olan sorunların çözüme kavuşacağı olarak da hayırlı bir gelişmedir. Bakıldığında rüyada polis olduğunu görmek ile bu yönüyle farklılığa sahiptir. Çok daha olumlu gelişmelere işaret ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

rüyada polis görmek

Rüyada Polis Görmek Tabirleri

  • Rüyada kişinin polis olması, hem bela, musibet hem de makam olarak değerlendirilir.
  • Rüyada çok sayıda polisin var olması ise sıkıntı ve sorunların başlayacağı manasındadır.
  • Rüyada kişinin polis kıyafetleri giymesi ise kendisine uygun iş bulduğuna delalet eder.
  • Var olan zor dönemlerde akrabalardan destek göreceği manasında da rüyada polis kıyafeti giymek yorumlanır.
  • Rüyada kişinin polis tarafından uyarılması ise sorumlulukların yerine getirilmeyeceğine işarettir.
  • Rüyada polis telsizi görme kişinin hayatının daha disiplini olacağı anlamına gelir.
  • Rüyada kişinin hırsız görmesi ve polisi araması ise düşmanların tuzaklarını bozacağına işaret olur.

Rüyada Polis Arabası Görmek

Kişinin rüyasında polisi araması ve hırsızlık ihbarında bulunması, olacak olumsuz durumların önüne geçileceğine işarettir. Zarar verici durumlar engeller, tuzaklar bozulur. Kişinin evine hırsız girme hali ise mal kaybını gösterir. İş yerine hırsız girmesinden dolayı kişinin polisi araması ise yakın akrabalara bir zarar geleceği olarak yorumlanır. Kişinin rüyasında polisi araması ve sonrasında kapatması ise bazı işlerin yolunda gitmediğini delalet eder. Kolay yoldan para kazanma halinden dolayı bu tip rüya görülebilir. Rüyada polis görmek diyanet tabirleri çerçevesinde de mal ya da itibar kaybıdır. İslami yorumlarda kişinin polisi araması ve telefonu kapatması ise büyük bir hata işleneceğine manasına gelir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Polis Olmak Kişinin rüyada polis olduğunu görme genel manasıyla güç ve sorumluluk olurken belaların ardı ardını kovalayacağı da düşünülmektedir. Dertlerine derman bulunmayacağı ya da hastalıkların geçici olmadığına delalet ederken resmi iş başvurularının ise olumlu sonuçlanacağı sonucu çıkarılabilir. Bununla birlikte kişinin bazı zorluklar karşısında direnmesi de gerekecektir.

Rüya Tabirleri kategorisiyle rüyalarınızı en doğru yorumlarla analiz edin.

Rüyada Polis Görme Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis görmenin çeşitli anlamları vardır. Sağlıklı bir yorum için rüyanın tam detaylarının ve kişinin durumunun iyi bilinmesi gerekir. Ancak genel anlamda rüyada polis görmenin cesareti temsil ettiği düşünülmektedir.

Bilinçaltı Rüyalarımı Etkiler mi?

Uyku sıraısnda gördüğümüz rüyaların, gün içerisinde yaşadıklarımızın bilinç altımızda depolanmasından kaynaklandığı düşünülmektedir. Bu nedenle bilinç altı ile rüya görmek arasında kaçınılmaz bir ilişki vardır.

Her Uykuda Rüya Görebilir miyim?

İnsan, her uyku sırasında maalesef rüya görmez. Bu nedenle her uykuda rüya görmek beklenmemelidir. Ayrıca insan her gördüğü rüyayı da hatırlamaz. Bu nedenle rüya görse de görmediğini düşünebilir. Uyandığımızda hatırladığımız rüya sayısı çok azdır.

Rüya Tabirleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir