Rüzgar Erkoçlar Instagram Hesabı Adresi 2019

Rüzgar Erkoçlar Instagram Hesabı Adresi 2019

instagram takipçi satın al instatakipci

Ünlü isim Rüzgar Erkoçlar Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. “Emret Komutanım” dizisi ile tanıdığımız başarılı oyuncu Nil Erkoçlar yaklaşık 2 sene kadar önce beklenmedik bir karar aldığını açıklamıştı. Herkesin oldukça güzel bulduğu ünlü oyuncu cinsiyet değiştirme kararı aldığını açıklamış ve bu karar doğrultusunda da bir dizi ameliyat geçirmişti. Birçok hayranı henüz ne olduğunu bile anlamadan Nil Erkoçlar tüm kariyerini bitirmeyi göze almış ve cinsiyet değiştirme ameliyatına girmişti. Bu ameliyattan sonra Rüzgar Erkoçlar olan ünlü isim ekran önünden de uzaklaşma kararı almıştı. Yeni diziler ve projelerde yer almayan ve teklifleri kabul etmeyen ünlü isim her geçen gün biraz daha fazla değişim yaşamaya başladı.

Sıradan bir işe giren çalışmaya başlayan bu süre içerisinde tedavisine de devam eden başarılı oyuncu artık tamamen değişim yaşamayı da başarmış gözüküyor. Zira ilk defa başarılı oyuncu sadece şortu ile poz vererek Instagram hesabından paylaştı. Yazın gelmesini fırsat bilen Rüzgar Erkoçlar deniz kenarında çektirdiği fotoğrafın altına not düşerek paylaştı. Tişört giymediği gözlenen ünlü ismin artık tamamen erkeksi bir görünüme ulaştığı da böylece ortaya çıkmış oldu. Hayranları ünlü ismin bu değişimi karşısında şaşkınlık yaşarken yine Instagram hesabına ne zaman geri döneceği konusunda da mesajlar gönderildi. Gönderilen mesajlara cevap vermeyen Rüzgar Erkoçların oyunculuğa geri dönüp dönmeyeceği ise merak konusu.

Rüzgar Erkoçlar Başarılı Ameliyat Sürecini Anlattı

Birçok televizyon dizisi ve sinema filminde rastladığımız Nil Erkoçlar en son yer aldığı proje “Emret Komutanım” dizisinden sonra radikal bir karar imza atmıştı. Oldukça ciddi bir karar alan ünlü isim cinsiyet değiştirmek istediğini belirtmiş ve hatta bunun için tedavi görmeye başlamıştı. Magazin basının da şok etkisi yaratan haber sonrasında Nil Erkoçlar bir dizi ameliyat geçirmiş ve hormon tedavisi görmeye başlamıştı. Gördüğü tedavi sonrasında adını da değiştiren ve Rüzgar Erkoçlar olarak anılan ünlü oyuncu aldığı kararla tartışmalar yaşanmasına neden olmuştu. Söz konusu cinsiyet değişikliğinin üzerinden belli bir süre geçmesi ile birlikte artık Rüzgar Erkoçlar tamamen bir erkeğe dönüşmeyi başardı. Sakalları çıkan ve şov dünyasından da uzaklaşan isim artık arkadaşları arasında da bu şekilde karşılanmaya başladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Bununla birlikte Instagram kullanımına devam eden isim hemen her fırsatta yeni hali ile ilgili paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor. Sürekli olarak takipçileri ile bu şekilde konuşan ismin son paylaşımı ise çok konuşulacak cinsten. Söz konusu paylaşımda dövme yaptırmak için dövmeci arkadaşına giden Rüzgar Erkoçlar Instagram hesabından arkadaşının da bulunduğu bir fotoğraf karesi paylaştı. Paylaşımdan sonra mesaj yağmuruna tutulan ismin bu kadar çok mesaj almasının nedeni ise arkadaşı ile olan benzerliği oldu. Oldukça büyük benzerliği dikkat çeken isim bu konu hakkında her hangi bir açıklama yapmazken ünlü ismin aldığı mesajlara cevap verip vermeyeceği de çok merak ediliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Rüzgar Erkoçlar Instagram Hesabı Adresi 2019
4.5 (89.78%) 135 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir