Instagram ünlüler

Rüzgar Erkoçların Değişimi Herkesi Şaşırtmayı Başardı

“Emret Komutanım” dizisi ile tanıdığımız başarılı oyuncu Nil Erkoçlar yaklaşık 2 sene kadar önce beklenmedik bir karar aldığını açıklamıştı. Herkesin oldukça güzel bulduğu ünlü oyuncu cinsiyet değiştirme kararı aldığını açıklamış ve bu karar doğrultusunda da bir dizi ameliyat geçirmişti. Birçok hayranı henüz ne olduğunu bile anlamadan Nil Erkoçlar tüm kariyerini bitirmeyi göze almış ve cinsiyet değiştirme ameliyatına girmişti. Bu ameliyattan sonra Rüzgar Erkoçlar olan ünlü isim ekran önünden de uzaklaşma kararı almıştı. Yeni diziler ve projelerde yer almayan ve teklifleri kabul etmeyen ünlü isim her geçen gün biraz daha fazla değişim yaşamaya başladı.

Sıradan bir işe giren çalışmaya başlayan bu süre içerisinde tedavisine de devam eden başarılı oyuncu artık tamamen değişim yaşamayı da başarmış gözüküyor. Zira ilk defa başarılı oyuncu sadece şortu ile poz vererek Instagram hesabından paylaştı. Yazın gelmesini fırsat bilen Rüzgar Erkoçlar deniz kenarında çektirdiği fotoğrafın altına not düşerek paylaştı. Tişört giymediği gözlenen ünlü ismin artık tamamen erkeksi bir görünüme ulaştığı da böylece ortaya çıkmış oldu. Hayranları ünlü ismin bu değişimi karşısında şaşkınlık yaşarken yine Instagram hesabına ne zaman geri döneceği konusunda da mesajlar gönderildi. Gönderilen mesajlara cevap vermeyen Rüzgar Erkoçların oyunculuğa geri dönüp dönmeyeceği ise merak konusu.

Rüzgar Erkoçların Değişimi Herkesi Şaşırtmayı Başardı
4.5 (89.78%) 135 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Fotoğraflarını Bilgisayara İndirmek Mümkün Mü? başlıklı makalemizde Free Instagram Downloader, instagram ve Instagram fotoğrafları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir