Instagram ünlüler

Rüzgar Erkoçlar’ın son Paylaşımı Olay Yarattı

Birçok televizyon dizisi ve sinema filminde rastladığımız Nil Erkoçlar en son yer aldığı proje “Emret Komutanım” dizisinden sonra radikal bir karar imza atmıştı. Oldukça ciddi bir karar alan ünlü isim cinsiyet değiştirmek istediğini belirtmiş ve hatta bunun için tedavi görmeye başlamıştı. Magazin basının da şok etkisi yaratan haber sonrasında Nil Erkoçlar bir dizi ameliyat geçirmiş ve hormon tedavisi görmeye başlamıştı. Gördüğü tedavi sonrasında adını da değiştiren ve Rüzgar Erkoçlar olarak anılan ünlü oyuncu aldığı kararla tartışmalar yaşanmasına neden olmuştu. Söz konusu cinsiyet değişikliğinin üzerinden belli bir süre geçmesi ile birlikte artık Rüzgar Erkoçlar tamamen bir erkeğe dönüşmeyi başardı. Sakalları çıkan ve şov dünyasından da uzaklaşan isim artık arkadaşları arasında da bu şekilde karşılanmaya başladı.

Bununla birlikte Instagram kullanımına devam eden isim hemen her fırsatta yeni hali ile ilgili paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor. Sürekli olarak takipçileri ile bu şekilde konuşan ismin son paylaşımı ise çok konuşulacak cinsten. Söz konusu paylaşımda dövme yaptırmak için dövmeci arkadaşına giden Rüzgar Erkoçlar arkadaşının da bulunduğu bir fotoğraf karesi paylaştı. Paylaşımdan sonra mesaj yağmuruna tutulan ismin bu kadar çok mesaj almasının nedeni ise arkadaşı ile olan benzerliği oldu. Oldukça büyük benzerliği dikkat çeken isim bu konu hakkında her hangi bir açıklama yapmazken ünlü ismin aldığı mesajlara cevap verip vermeyeceği de çok merak ediliyor.

Rüzgar Erkoçlar’ın son Paylaşımı Olay Yarattı
4.5 (90.11%) 435 votes

Bir önceki yazımız olan Ali Sunal’dan Annesine Büyük Sürpriz başlıklı makalemizde Ali Sunal, Ali Sunal Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir