Instagram ünlüler

Saadet Işıl Aksoy’dan Kördüğüm Teşekkürü

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Yaz sezonunun gelmesiyle beraber birçok dizi ve birçok program artık yavaş yavaş sezon finallerine doğru gelmeye başladı. Yavaş yavaş sezon finalleri hazırlıkları yapılırken bir taraftan da yeni dizilerin yayına girmeye başlaması gündem oldu. Yaz dönemi için yavaş yavaş hazırlanan diziler bir yana dursun sezon finallerinde hangi dizide ne gibi gelişmeler yaşanacağı da şimdiden merak konusu oldu. İşte bu dizilerden bir tanesi de “Kördüğüm” dizisi. Uzunca bir süredir ekranlarda boy gösteren dizinin bu sezon yapacağı ilk sezon finalinde nasıl gelişmeler yaşanacağı merak edilirken şimdilerde ise diziye yeni bir karakter daha katıldı. Diziye katılan yeni karakteri ise bir dönemin aranan oyuncularından biri olan Saadet Işıl Aksoy canlandırıyor.

Evlendikten sonra Amerika’ya taşınma kararı alan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye dönen ünlü oyuncu uzun bir aradan sonra yeniden dizi sektörüne giriş yaptı. Yeni bölümle beraber dizide rol almaya başlayan ünlü isim şimdiden de oldukça olumlu yorumlar alınca Instagram hesabından gelen tüm bu destek yorumları için bir açıklama yaptı. Saadet Işıl Aksoy yaptığı açıklamada “Kördüğüm Ailesi’nin bir parçası olmama vesile olan ve dahil olduğum bu ailede beni içten bir sevgiyle karşılayan herkese çok teşekkür ederim. Yeniden ‘evim’ gibi hissettiği bir sette olma duygusunu kelimelere dökmek çok kolay değil, kolay olan bir şey varsa o da hayatın akışına güvenmek ve sürprizlerine izin vermek. Bu güzel sürpriz için minnettarım” ifadelerine yer vererek herkese teşekkür ederken ünlü oyuncunun ne kadar süre dizide yer alacağı da merak konusu oldu.

 

 

Saadet Işıl Aksoy’dan Kördüğüm Teşekkürü
4.5 (89.96%) 231 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’a Yeni Bir Analiz Modeli Geliyor başlıklı makalemizde Instagram analiz güncellemesi, Instagram analiz sistemi ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Spam Mesajlara Karşı Yeni Önlemler Alıyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir