Instagram ünlüler

Saba Tümer Instagram Hesabı Adresi 2019

Yılbaşı kutlamaları için Acun Ilıcalı’nın programına katılan Saba Tümer Instagram hesabı adresinden gece boyu paylaşımlarda bulundu. Sergilediği performansla tüm seyircinin gönlünü kazanmayı başardı. Bununla birlikte Saba Tümer’in gecede ortaya koyduğu performanstan çok gece ile ilgili yaptığı paylaşımlar konuşulmaya başladı. Özellikle Oğulcan Engin ile birlikte yaptığı paylaşım Saba Tümer’in hayranlarını epey şaşırtmasına neden oldu. Söz konusu paylaşımda Saba Tümer Milano’dan gelen Oğulcan Engin’in kucağına oturmuş ve poz vermişti. Resme gelen yorumları gören ve şok olan Saba Tümer ise yorumlardan rahatsız olmuş ve hemen paylaşımı hesabından kaldırmıştı. Hesaptan kaldırılan resimlerin tartışması daha sürerken Saba Tümer’den aynı geceye ait ilginç bir paylaşım daha geldi.

Bu kez Saba Tümer kulis hallerini Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bu paylaşımlarda da dikkat çeken resim ise Arda Turan’ın Saba Tümer’in kucağına yattığı resim oldu. Tam olarak milli futbolcunun uyuyup uyumadığı anlaşılmazken Saba Tümer’in durumdan oldukça memnun olduğu net bir şekilde gözlendi. Bu şekilde çekilmiş bir fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaşan Saba Tümer’e takipçileri ise destek verdi. Gayet güzel bir paylaşım olduğunu düşünen birçok takipçi Saba Tümer’e konu ile alakalı güzel mesajlar göndermeye başladı. Bunun yanında birçok kullanıcı da Saba Tümer’in önce diğer paylaşımı yapmasını sonra bu tarz bir paylaşım yapmasının oldukça yanlış olduğunu ve Saba’nın paylaşımlarının yanlış olduğunu savundu.

Saba Tümer Instagram Hesabı Paylaşımları İlgi Çekiyor

Daha önce birçok kez sabah programlarına katılan ünlü din adamı Yaşar Nuri Öztürk, sabah programlarında dini konularda yaptığı sohbetler ile tanınıyordu. Başarılı isim geçtiğimiz yıllarda ise kanser hastalığına yakalanmış ve bu nedenden ötürü de bir süre programlarına ara vermişti. En son Saba Tümer ile beraber program yapan ünlü isim Yaşar Nuri Öztürk dün itibariyle ise uzun süredir verdiği mücadeleyi kaybetti ve kansere yenik düştü.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagramın Nefes Kesen Modelleri

Ünlü ismin ölümü ise sevenlerini yasa boğdu. Birçok ünlü isimden Yaşar Nuri Öztürk’ün ölüm haberini sosyal medya hesabı üzerinden verirken uzunca bir süre ünlü isimler program yapan Saba Tümer de ünlü isme Insagram hesabından yayınladığı mesaj ile veda etti. Söz konusu mesajında beraber yaptıkları programdan bir kare paylaşan Saba Tümer paylaşımına ayrıca “Sevgili Hocam özleyeceklerimin arasına siz de katıldınız… O kadar şanslı bir kadınım ki Time dergisinin “20. yüzyılın en önemli kişileri” listesinde ilk 10 arasına giren sizin gibi değerli bir hocayla iki yıl boyunca programlar yaptım ve çok şey öğrendim sizden. En son konuşmamızda “Hayat geriye adım atmaz Saba’cığım gençliğinin, zamanının kıymetini bil” demiştiniz. Bana kattığınız her şey için çok teşekkür ederim hocam… Nur içinde yatın. Toprağınız bol olsun.” İfadelerini paylaştı. Ünlü ismin bu paylaşımı ise beğeni topladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Saba Tümer Instagram Hesabı Adresi 2019
4.3 (86.67%) 42 votes

Bir önceki yazımız olan Songül Karlı Instagram Paylaşımı İle Ateş Püskürdü başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Sogül Karlı Instagram ve Songül Karlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir