Instagram gündem

Saba Tümer Yaşar Nuri Öztürk’e Instagram Hesabından Veda Etti

Daha önce birçok kez sabah programlarına katılan ünlü din adamı Yaşar Nuri Öztürk, sabah programlarında dini konularda yaptığı sohbetler ile tanınıyordu. Başarılı isim geçtiğimiz yıllarda ise kanser hastalığına yakalanmış ve bu nedenden ötürü de bir süre programlarına ara vermişti. En son Saba Tümer ile beraber program yapan ünlü isim Yaşar Nuri Öztürk dün itibariyle ise uzun süredir verdiği mücadeleyi kaybetti ve kansere yenik düştü.

Ünlü ismin ölümü ise sevenlerini yasa boğdu. Birçok ünlü isimden Yaşar Nuri Öztürk’ün ölüm haberini sosyal medya hesabı üzerinden verirken uzunca bir süre ünlü isimler program yapan Saba Tümer de ünlü isme Insagram hesabından yayınladığı mesaj ile veda etti. Söz konusu mesajında beraber yaptıkları programdan bir kare paylaşan Saba Tümer paylaşımına ayrıca “Sevgili Hocam özleyeceklerimin arasına siz de katıldınız… O kadar şanslı bir kadınım ki Time dergisinin “20. yüzyılın en önemli kişileri” listesinde ilk 10 arasına giren sizin gibi değerli bir hocayla iki yıl boyunca programlar yaptım ve çok şey öğrendim sizden. En son konuşmamızda “Hayat geriye adım atmaz Saba’cığım gençliğinin, zamanının kıymetini bil” demiştiniz. Bana kattığınız her şey için çok teşekkür ederim hocam… Nur içinde yatın. Toprağınız bol olsun.” İfadelerini paylaştı. Ünlü ismin bu paylaşımı ise beğeni topladı.

Saba Tümer Yaşar Nuri Öztürk’e Instagram Hesabından Veda Etti
4.4 (88.78%) 123 votes

Bir önceki yazımız olan İrem Derici Harun Kolçak Paylaşımıyla Duygulandırdı başlıklı makalemizde Harun Kolçak, Instagram gündem ve İrem Derici hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Doğuş Evlendiğini Sosyal Medyadan Duyurdu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir