Instagram ünlüler

Saba Tümer’den Yine İlginç Paylaşımlar Geldi

Yılbaşı kutlamaları için Acun Ilıcalı’nın programına katılan Saba Tümer gece boyu sergilediği performansla tüm seyircinin gönlünü kazanmayı başardı. Bununla birlikte Saba Tümer’in gecede ortaya koyduğu performanstan çok gece ile ilgili yaptığı paylaşımlar konuşulmaya başladı. Özellikle Oğulcan Engin ile birlikte yaptığı paylaşım Saba Tümer’in hayranlarını epey şaşırtmasına neden oldu. Söz konusu paylaşımda Saba Tümer Milano’dan gelen Oğulcan Engin’in kucağına oturmuş ve poz vermişti. Resme gelen yorumları gören ve şok olan Saba Tümer ise yorumlardan rahatsız olmuş ve hemen paylaşımı hesabından kaldırmıştı. Hesaptan kaldırılan resimlerin tartışması daha sürerken Saba Tümer’den aynı geceye ait ilginç bir paylaşım daha geldi.

Bu kez Saba Tümer kulis hallerini Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bu paylaşımlarda da dikkat çeken resim ise Arda Turan’ın Saba Tümer’in kucağına yattığı resim oldu. Tam olarak milli futbolcunun uyuyup uyumadığı anlaşılmazken Saba Tümer’in durumdan oldukça memnun olduğu net bir şekilde gözlendi. Bu şekilde çekilmiş bir fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaşan Saba Tümer’e takipçileri ise destek verdi. Gayet güzel bir paylaşım olduğunu düşünen birçok takipçi Saba Tümer’e konu ile alakalı güzel mesajlar göndermeye başladı. Bunun yanında birçok kullanıcı da Saba Tümer’in önce diğer paylaşımı yapmasını sonra bu tarz bir paylaşım yapmasının oldukça yanlış olduğunu ve Saba’nın paylaşımlarının yanlış olduğunu savundu.

Saba Tümer’den Yine İlginç Paylaşımlar Geldi
4.3 (86.67%) 42 votes

Bir önceki yazımız olan Songül Karlı Instagram’dan Ateş Püskürdü başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Sogül Karlı Instagram ve Songül Karlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir