Şahan Gökbakar Instagram

Şahan Gökbakar Gençlere Müjdeyi Instagram’dan Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Türk sinemasının komedi alanında en iddialı isimlerinden biri olan Şahan Gökbakar elde ettiği izleyici rekorlarından sonra hemen hemen her filmiyle merak konusu haline gelmişti. Zira ünlü komedyenin hemen her yeni filmi büyük beklentiler içerisinde değerlendirilmeye başlamış ve hatta “Recep ivedik” serileri bu şekilde yeni rekorlara imza atmıştı. Elde ettiği başarıların ardından Recep İvedik 4 filminden sonra bir süre seriyi ara verme kararı da alan Şahan Gökbakar şimdilerde yeni filmi “Osman Pazarlama” ile sinemaseverlerin beğenisini toplamaya çalışıyor.

Ünlü ismin seriye ara verme kararı ise sosyal medyadan mesajlar almasına neden oldu. Zira başarılı komedyene birçok hayranı Recep İvedik’in yeni filmi için tarihi sormaya başladı. Şuan için net bir tarih vermeyen Şahan Gökbakar ise Instagram hesabından müjdeyi vererek mutlaka “Recep İvedik 5” ile serinin devam edeceğini açıkladı. Bu paylaşımdan sonra ünlü isim yine Instagram hesabından gençlere yönelik ilginç bir paylaşım daha yaptı. Bu alanda hayalleri olan gençler için mesaj yayınlayan ünlü isim “Değerli kardeşlerim, malum hepinizin içerisinde bir komedyen, bir yazar, bir senarist, bir filmci, bir oyuncu yatıyor.. Hatta bazılarınız bunu bir kariyer planı yapmak bile istiyor. Buradan acık çağrı!!! Bir fikriniz hikayeniz senaryonuz varsa kısa bir halini çekin bize yollayın… Zamanında bu kardeşinizde elinde yaptıklarından oluşan bir cd o TV senin bu yapımcı benim gezdi de bu günlere geldi.. Hiçbir basari tesadüf değildir. Oturduğu yerden ona buna sallayarak başarılı olan yoktur. Hareket berekettir.. Kalkın o bilgisayar başından, alin elinize kamerayı bir şeyler çekin. Yada o bilgisayar başında oturup boş boş şeylere yorum yazacağınıza senaryo yazın.. Fikir üretin! Ülkemizde maalesef herkes spor ve sanatta uzman ama maalesef başarılı insan sayısı çok az. Demek ki öyle kenardan konuşarak olmuyor. Haydi, haydiiii bir enerji. Yılmadan bir şeyler üretin… Destek vermezsem ne olayım” ifadelerini kullanarak gençlere destek olacağını açıkladı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Cansu Taşkın Yeni Filmini Instagram’dan Paylaştı
Şahan Gökbakar Gençlere Müjdeyi Instagram’dan Verdi
4.5 (90.24%) 127 votes

Bir önceki yazımız olan Sevim Emre’den Ayşe Özyılmaz’a Cevap başlıklı makalemizde Ayşe Özyılmaz, Ayşe Özyılmaz Instagram ve Sevim Emre hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir