Instagram ünlüler

Şahan Gökbakar Instagram Hesabı Adresi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 4 Dakika

Şahan Gökbakar Instagram hesabından yaşanan olaylar hakkındaki paylaşımı ve mesajı ile gündemde. Suriye’de yaşanan savaşın etkileri hala devam ediyor. Hemen her gün binlerce göçmen Suriye’den ayrılıyor. Özellikle ülkemiz üzerinden Avrupa’ya kaçış oldukça sık tercih edilen bir yöntem haline geldi. Bodrum üzerinden bir günde binlerce Suriyeli göçmenin Yunanistan’a geçtiği biliniyor. Tabi umuda yolculuk adı altından gerçekleşen bu göç genelde kaos ile sonuçlanıyor. İşte geçtiğimiz günlerde de yine umuda yolculuğun sonu felaketle bitti. 5 ailenin içerisinde bulunduğu bot Yunanistan’a geçmek için hareket ettiği sırada alabora oldu. Bebeklerin cesetlerinin karaya vurmasıyla ortaya çıkan olay sosyal medyayı salladı.

Birçok ünlü isimde yaşanan bu drama tepki gösterdi. Şahan Gökbakar’da yaşanan drama en çok tepki gösteren isimlerden biri oldu. Instagram hesabı üzerinden uzunca bir mesaj yayınlayan ünlü isim mesajında “Yıl 2015… Ülkemizin sahillerine ölmüş çocuklar vuruyor… Ne acı ve ayıp İNSANLIK için. Yazık sana minik adam. Ama bil ki, kıyıya vuran senin bedenin değil aslında. Hala din uğruna, mezhep uğruna, ideoloji uğruna, politika uğruna yerinden yurdundan vatanından edilen, kafaları kesilen, enselerine uykuda sıkılan, patlatılan, katledilen, nefretle yok edilen İNSANLIK vurdu karaya senile birlikte…Tüm çirkinlikler, vahşilikler, canilikler vurdu… Bütün musibetler, illetler vurdu karaya senin bedeninle… Halbuki o sahilde elinde kürek ve kova, kumla oynaman gerekirdi yaşıtların gibi. Kaleler yapman gerekirdi… Yaşaman gereken buydu minik adam. Olmadı… Olamadı… Bu İNSANLIK seni yaşatamadı………………” ifadelerine yer verdi. Karaya vurmuş 4 yaşındaki bebeğin resmi ile yapılan paylaşım herkesi duygulandırdı.

Dünya üzerinde belki de en büyük katliamları yapan ülkelerden biri Çin olarak biliniyor. Gerek köpek yeme festivalleri gerek idam karaları gibi birçok vahşetin yaşandığı ülkede en büyük dramı ise Türkistanlılar çekiyor. Hemen her sene Çin’de yaşayan ve belli bölgelerde yaşamını sürdüren Türkistanlılara saldırılar düzenleniyor. Birçok Türkmen’in katledildiği saldırılar ise kısa süre önce yeniden başladı. Özellikle Doğu Türkistan bölgesinde yaşanan saldırılarda iki gün içerisinde de binlerce Türkmen katledildi.

Şahan Gökbakar’ın Paylaşımları Binlerce Takipçisi Tarafından Beğenildi

Yapılan zulme karşı sessiz kalan yönetime ise tüm dünyadan tepki mesajları geliyor. Özellikle soydaşımız Türkmenler için ülkemizden de birçok tepki mesajı yayınlanıyor. Doğu Türkistan’da artık oruç tutmanın namaz kılmanın ve camilerin de yasaklanması ile birlikte artık ünlü isimlerde de bir bir tepki mesajlarına katılmaya başladı. İşte bu ünlülerden birisi de sinema seyirci rekortmeni olan Şahan Gökbakar. Gökbakar’da söz konusu işkenceden rahatsız olduğunu Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajla dile getirdi. Doğu Türkistan bayrağını paylaşarak paylaşımına “Doğu Türkistan’a özgürlük” notunu düşen başarılı komedyen böylece duyduğu rahatsızlığı da dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu paylaşımlarından sonra ise binlerce takipçisi Şahan Gökbakar’ın paylaşımını beğeni yağmuruna tuttu. Tüm bu tepkiler ve paylaşımlar bir ses getirir mi bilinmez ama şuan için Türkmenlerin oldukça zor durumda olduğu bir gerçek.

Recep İvedik tiplemesini bir seri haline getiren ünlü komedyen Şahan Gökbakar, eleştirilere rağmen Türk sinemasında artık kendisine kalıplaşmış bir yer ayırdı. En çok izlenen, en fazla gişe yapan, en kısa sürede en çok izleyiciye ulaşan gibi birçok kategoride liderliği elinde bulunduran ünlü komedyen Recep İvedik serisinin dışında da başka komedi tiplemeleriyle de izleyicilerin karşısına geçiyor. Son olarak “Osman Pazarlama” adıyla sinema geçirdiği filmi beğeni toplayan ünlü isim geçtiğimiz günlerde ilginç bir atılımla gündeme gelmişti.

Terör Görüntüleri Şahan Gökbakar’ı Etkiledi

Sinema ve senaryo konusunda gençlerin oldukça yetenekli olmasına karşın, imkan bulamadıkları için hayallerini gerçekleştiremediğiniz beliren ünlü komedyen Instagram hesabından yaptığı açıklamayla genç takipçilerinden senaryo istemişti. Özgün ve gerçekten ilgi çeken senaryolara destek vereceğini açıklayan Şahan Gökbakar, yaptığı duyurularla artık senaryo almaya da başladı. Bununla beraber ünlü isim konuya ilişkin geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda daha bulundu. Recep İvedik için gönderilen senaryolar konusunda uyarıda bulunan ünlü komedyen, “Duyuru” resmiyle yaptığı paylaşımda “Değerli arkadaşlar LÜTFEN, RECEP İVEDİK ile ilgili fikir veya senaryo YOLLAMAYIN!! Recep İvedik senaryoları ve fikirleri zaten hali hazırda belli olmuş bir şekilde ilerliyoruz…Şirket olarak dikkate almıyoruz. Bizlere sadece kendinize ait yeni fikir veya senaryoları kısa şekilde anlatan maillar atın. Önemle rica olunur!” ifadelerini kullandı. Recep İvedik’in bu destekle beraber bir senaryoyu film haline getirip getirmeyeceği de merak konusu oldu. Zira konuya ilgi oldukça fazla.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Terör operasyonları hızla devam ederken, operasyonlarla beraber ardı ardına azı haberlerde geliyor. Yapılan hain saldırılar sonrasında şehit düşen birçok asker ve polis ise bir bir son yolculukların uğurlanmaya başladı. Gelen şehit haberleri ise arkalarında birçok yetim, birçok gözü yaşlı ana baba bırakıyor. Geçtiğimiz günlerde de Hakkari’de şehit olan kahraman bir askerin oğlu babasının cenazesi sırasında objektiflere yansımıştı. Henüz okula bile gitmeyecek yaşta olan şehit çocuğunun babasının tabutunun arkasından seslenişleri ise hemen herkesi yüreğini parçaladı. Söz konusu görüntülerden etkilenen isimlerden birisi de ünlü komedyen Şahan Gökbakar oldu.

Ünlü komedyen şehit çocuğunun fotoğrafını da Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına ayrıca “Ah minik kuzum! İçim parçalanıyor… Şehit babasının arkasından ‘Baba’ diye bağırıyor… Sen ve senin gibi kuzuları babasız bırakanlar, acıların en büyüklerini çeker inşallah… Allah yardımcın olsun minik adam… Bu ülkeye hizmet etmek için gözünü kırpmadan canını ortaya koyan tüm güvenlik güçlerimizi Allah korusun! Tüm şehit polis ve askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum…” ifadelerini ekleyen ünlü komedyen ne kadar büyük bir üzüntü yaşadığını da dile getirmiş oldu. Ardı ardına gelen kara haberlere oldukça duyarlı olan ünlü isim bu yönüyle de büyük oranda beğeni topladı. Söz konusu paylaşıma da çok kısa bir süre içerisinde binlerce mesaj gönderildi.

Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımını Hayranları Olumlu Karşıladı

“Recep İvedik” serisiyle beraber beyaz perde de yer almaya başlayan başarılı komedyen Şahan Gökbakar son filminden sonra bambaşka bir konu ile gündeme gelmişti. İddialara göre ünlü oyuncunun yakın zaman öncesi habersiz bir şekilde evlendiği ileri sürülmüştü. Ne var ki bu iddialar yakın zamanda gerçeğe dönüştü ve ünlü komedyenin gizlice evlendiği ortaya çıktı. Evlendikten sonra ise Şahan Gökbakar kısa süre sonra babalık heyecanı yaşamaya başladı. Eşinin hamile kalmasıyla ilk defa baba olmaya hazırlanan Şahan Gökbakar uzun bir bekleme süresinden sonra sonunda ise bebeğini kucağına aldı.

Şi doğum yapan ünlü isim heyecanını ise Instagram hesabından paylaştı. Instagram hesabından bebeğinin ilk fotoğrafını paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımına “Veeeeee BABA oldum… Ne kadar sevgim varsa kalbimde evlat için. Hepsi senin olsun oğlum! Hayatımızın bir ömür boyu sürecek en özel filminde sağlıkla huzurla yer almak nasip olsun seninle beraber oğlum. Bildiklerimi ben sana öğreteyim, bilemediklerimi de sen bana yaşat. Anneni hiç üzme, bana bu mutluluğu yaşatan kadındır o, canımdır. Senin kadar onu da sevdiğimi unutma:) Her daim yanımda olan, bana güç kuvvet veren, gururların, başarıların en büyüklerini yaşatan tüm sevenlerimin duaları ve yürekten sevgileri senin de üzerine olsun! Allah tüm evlatlarımızı bizlere bağışlasın…“ ifadelerini ekledi. Ünlü ismin bu açıklamaları takipçilerinden büyük beğeni alırken haber alan herkes hayırlı olsun mesajlarını da iletmeyi ihmal etmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/aylik-begeni

Şahan Gökbakar Instagram Hesabı Adresi
4.5 (90.72%) 209 votes

Bir önceki yazımız olan Ali Sunal İddialara Sert Çıktı başlıklı makalemizde Ali Sunal, Ali Sunal iddialara sert çıktı ve Ali Sunal Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir