Şahan Gökbakar Instagram Hesabı Adresi

Şahan Gökbakar Instagram Hesabı Adresi

instagram takipçi satın al instatakipci

Şahan Gökbakar Instagram hesabından yaşanan olaylar hakkındaki paylaşımı ve mesajı ile gündemde. Suriye’de yaşanan savaşın etkileri hala devam ediyor. Hemen her gün binlerce göçmen Suriye’den ayrılıyor. Özellikle ülkemiz üzerinden Avrupa’ya kaçış oldukça sık tercih edilen bir yöntem haline geldi. Bodrum üzerinden bir günde binlerce Suriyeli göçmenin Yunanistan’a geçtiği biliniyor. Tabi umuda yolculuk adı altından gerçekleşen bu göç genelde kaos ile sonuçlanıyor. İşte geçtiğimiz günlerde de yine umuda yolculuğun sonu felaketle bitti. 5 ailenin içerisinde bulunduğu bot Yunanistan’a geçmek için hareket ettiği sırada alabora oldu. Bebeklerin cesetlerinin karaya vurmasıyla ortaya çıkan olay sosyal medyayı salladı.

Birçok ünlü isimde yaşanan bu drama tepki gösterdi. Şahan Gökbakar’da yaşanan drama en çok tepki gösteren isimlerden biri oldu. Instagram hesabı üzerinden uzunca bir mesaj yayınlayan ünlü isim mesajında “Yıl 2015… Ülkemizin sahillerine ölmüş çocuklar vuruyor… Ne acı ve ayıp İNSANLIK için. Yazık sana minik adam. Ama bil ki, kıyıya vuran senin bedenin değil aslında. Hala din uğruna, mezhep uğruna, ideoloji uğruna, politika uğruna yerinden yurdundan vatanından edilen, kafaları kesilen, enselerine uykuda sıkılan, patlatılan, katledilen, nefretle yok edilen İNSANLIK vurdu karaya senile birlikte…Tüm çirkinlikler, vahşilikler, canilikler vurdu… Bütün musibetler, illetler vurdu karaya senin bedeninle… Halbuki o sahilde elinde kürek ve kova, kumla oynaman gerekirdi yaşıtların gibi. Kaleler yapman gerekirdi… Yaşaman gereken buydu minik adam. Olmadı… Olamadı… Bu İNSANLIK seni yaşatamadı………………” ifadelerine yer verdi. Karaya vurmuş 4 yaşındaki bebeğin resmi ile yapılan paylaşım herkesi duygulandırdı.

Dünya üzerinde belki de en büyük katliamları yapan ülkelerden biri Çin olarak biliniyor. Gerek köpek yeme festivalleri gerek idam karaları gibi birçok vahşetin yaşandığı ülkede en büyük dramı ise Türkistanlılar çekiyor. Hemen her sene Çin’de yaşayan ve belli bölgelerde yaşamını sürdüren Türkistanlılara saldırılar düzenleniyor. Birçok Türkmen’in katledildiği saldırılar ise kısa süre önce yeniden başladı. Özellikle Doğu Türkistan bölgesinde yaşanan saldırılarda iki gün içerisinde de binlerce Türkmen katledildi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Şahan Gökbakar’ın Paylaşımları Binlerce Takipçisi Tarafından Beğenildi

Yapılan zulme karşı sessiz kalan yönetime ise tüm dünyadan tepki mesajları geliyor. Özellikle soydaşımız Türkmenler için ülkemizden de birçok tepki mesajı yayınlanıyor. Doğu Türkistan’da artık oruç tutmanın namaz kılmanın ve camilerin de yasaklanması ile birlikte artık ünlü isimlerde de bir bir tepki mesajlarına katılmaya başladı. İşte bu ünlülerden birisi de sinema seyirci rekortmeni olan Şahan Gökbakar. Gökbakar’da söz konusu işkenceden rahatsız olduğunu Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajla dile getirdi. Doğu Türkistan bayrağını paylaşarak paylaşımına “Doğu Türkistan’a özgürlük” notunu düşen başarılı komedyen böylece duyduğu rahatsızlığı da dile getirmiş oldu. Ünlü ismin bu paylaşımlarından sonra ise binlerce takipçisi Şahan Gökbakar’ın paylaşımını beğeni yağmuruna tuttu. Tüm bu tepkiler ve paylaşımlar bir ses getirir mi bilinmez ama şuan için Türkmenlerin oldukça zor durumda olduğu bir gerçek.

Recep İvedik tiplemesini bir seri haline getiren ünlü komedyen Şahan Gökbakar, eleştirilere rağmen Türk sinemasında artık kendisine kalıplaşmış bir yer ayırdı. En çok izlenen, en fazla gişe yapan, en kısa sürede en çok izleyiciye ulaşan gibi birçok kategoride liderliği elinde bulunduran ünlü komedyen Recep İvedik serisinin dışında da başka komedi tiplemeleriyle de izleyicilerin karşısına geçiyor. Son olarak “Osman Pazarlama” adıyla sinema geçirdiği filmi beğeni toplayan ünlü isim geçtiğimiz günlerde ilginç bir atılımla gündeme gelmişti.

Terör Görüntüleri Şahan Gökbakar’ı Etkiledi

Sinema ve senaryo konusunda gençlerin oldukça yetenekli olmasına karşın, imkan bulamadıkları için hayallerini gerçekleştiremediğiniz beliren ünlü komedyen Instagram hesabından yaptığı açıklamayla genç takipçilerinden senaryo istemişti. Özgün ve gerçekten ilgi çeken senaryolara destek vereceğini açıklayan Şahan Gökbakar, yaptığı duyurularla artık senaryo almaya da başladı. Bununla beraber ünlü isim konuya ilişkin geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda daha bulundu. Recep İvedik için gönderilen senaryolar konusunda uyarıda bulunan ünlü komedyen, “Duyuru” resmiyle yaptığı paylaşımda “Değerli arkadaşlar LÜTFEN, RECEP İVEDİK ile ilgili fikir veya senaryo YOLLAMAYIN!! Recep İvedik senaryoları ve fikirleri zaten hali hazırda belli olmuş bir şekilde ilerliyoruz…Şirket olarak dikkate almıyoruz. Bizlere sadece kendinize ait yeni fikir veya senaryoları kısa şekilde anlatan maillar atın. Önemle rica olunur!” ifadelerini kullandı. Recep İvedik’in bu destekle beraber bir senaryoyu film haline getirip getirmeyeceği de merak konusu oldu. Zira konuya ilgi oldukça fazla.

Terör operasyonları hızla devam ederken, operasyonlarla beraber ardı ardına azı haberlerde geliyor. Yapılan hain saldırılar sonrasında şehit düşen birçok asker ve polis ise bir bir son yolculukların uğurlanmaya başladı. Gelen şehit haberleri ise arkalarında birçok yetim, birçok gözü yaşlı ana baba bırakıyor. Geçtiğimiz günlerde de Hakkari’de şehit olan kahraman bir askerin oğlu babasının cenazesi sırasında objektiflere yansımıştı. Henüz okula bile gitmeyecek yaşta olan şehit çocuğunun babasının tabutunun arkasından seslenişleri ise hemen herkesi yüreğini parçaladı. Söz konusu görüntülerden etkilenen isimlerden birisi de ünlü komedyen Şahan Gökbakar oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

Ünlü komedyen şehit çocuğunun fotoğrafını da Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına ayrıca “Ah minik kuzum! İçim parçalanıyor… Şehit babasının arkasından ‘Baba’ diye bağırıyor… Sen ve senin gibi kuzuları babasız bırakanlar, acıların en büyüklerini çeker inşallah… Allah yardımcın olsun minik adam… Bu ülkeye hizmet etmek için gözünü kırpmadan canını ortaya koyan tüm güvenlik güçlerimizi Allah korusun! Tüm şehit polis ve askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum…” ifadelerini ekleyen ünlü komedyen ne kadar büyük bir üzüntü yaşadığını da dile getirmiş oldu. Ardı ardına gelen kara haberlere oldukça duyarlı olan ünlü isim bu yönüyle de büyük oranda beğeni topladı. Söz konusu paylaşıma da çok kısa bir süre içerisinde binlerce mesaj gönderildi.

Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımını Hayranları Olumlu Karşıladı

“Recep İvedik” serisiyle beraber beyaz perde de yer almaya başlayan başarılı komedyen Şahan Gökbakar son filminden sonra bambaşka bir konu ile gündeme gelmişti. İddialara göre ünlü oyuncunun yakın zaman öncesi habersiz bir şekilde evlendiği ileri sürülmüştü. Ne var ki bu iddialar yakın zamanda gerçeğe dönüştü ve ünlü komedyenin gizlice evlendiği ortaya çıktı. Evlendikten sonra ise Şahan Gökbakar kısa süre sonra babalık heyecanı yaşamaya başladı. Eşinin hamile kalmasıyla ilk defa baba olmaya hazırlanan Şahan Gökbakar uzun bir bekleme süresinden sonra sonunda ise bebeğini kucağına aldı.

Şi doğum yapan ünlü isim heyecanını ise Instagram hesabından paylaştı. Instagram hesabından bebeğinin ilk fotoğrafını paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımına “Veeeeee BABA oldum… Ne kadar sevgim varsa kalbimde evlat için. Hepsi senin olsun oğlum! Hayatımızın bir ömür boyu sürecek en özel filminde sağlıkla huzurla yer almak nasip olsun seninle beraber oğlum. Bildiklerimi ben sana öğreteyim, bilemediklerimi de sen bana yaşat. Anneni hiç üzme, bana bu mutluluğu yaşatan kadındır o, canımdır. Senin kadar onu da sevdiğimi unutma:) Her daim yanımda olan, bana güç kuvvet veren, gururların, başarıların en büyüklerini yaşatan tüm sevenlerimin duaları ve yürekten sevgileri senin de üzerine olsun! Allah tüm evlatlarımızı bizlere bağışlasın…“ ifadelerini ekledi. Ünlü ismin bu açıklamaları takipçilerinden büyük beğeni alırken haber alan herkes hayırlı olsun mesajlarını da iletmeyi ihmal etmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/aylik-begeni

Türk sinemasının komedi alanında en iddialı isimlerinden biri olan Şahan Gökbakar Instagram hesabından genlere yönelik yaptığı paylaşım dikkat çekti. Elde ettiği izleyici rekorlarından sonra hemen hemen her filmiyle merak konusu haline gelmişti. Zira ünlü komedyenin hemen her yeni filmi büyük beklentiler içerisinde değerlendirilmeye başlamış ve hatta “Recep ivedik” serileri bu şekilde yeni rekorlara imza atmıştı. Elde ettiği başarıların ardından Recep İvedik 4 filminden sonra bir süre seriyi ara verme kararı da alan Şahan Gökbakar şimdilerde yeni filmi “Osman Pazarlama” ile sinemaseverlerin beğenisini toplamaya çalışıyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram DM Kapatma Mesaj Gelmesini  Engelleme İstemiyorum 2019

Ünlü ismin seriye ara verme kararı ise sosyal medyadan mesajlar almasına neden oldu. Zira başarılı komedyene birçok hayranı Recep İvedik’in yeni filmi için tarihi sormaya başladı. Şuan için net bir tarih vermeyen Şahan Gökbakar ise Instagram hesabından müjdeyi vererek mutlaka “Recep İvedik 5” ile serinin devam edeceğini açıkladı. Bu paylaşımdan sonra ünlü isim yine Instagram hesabından gençlere yönelik ilginç bir paylaşım daha yaptı.

Bu alanda hayalleri olan gençler için mesaj yayınlayan ünlü isim “Değerli kardeşlerim, malum hepinizin içerisinde bir komedyen, bir yazar, bir senarist, bir filmci, bir oyuncu yatıyor. Hatta bazılarınız bunu bir kariyer planı yapmak bile istiyor. Buradan acık çağrı!!! Bir fikriniz hikayeniz senaryonuz varsa kısa bir halini çekin bize yollayın… Zamanında bu kardeşinizde elinde yaptıklarından oluşan bir cd o TV senin bu yapımcı benim gezdi de bu günlere geldi.. Hiçbir basari tesadüf değildir. Oturduğu yerden ona buna sallayarak başarılı olan yoktur. Hareket berekettir.. Kalkın o bilgisayar başından, alin elinize kamerayı bir şeyler çekin. Yada o bilgisayar başında oturup boş boş şeylere yorum yazacağınıza senaryo yazın.. Fikir üretin! Ülkemizde maalesef herkes spor ve sanatta uzman ama maalesef başarılı insan sayısı çok az. Demek ki öyle kenardan konuşarak olmuyor. Haydi, haydiiii bir enerji. Yılmadan bir şeyler üretin… Destek vermezsem ne olayım” ifadelerini kullanarak gençlere destek olacağını açıkladı.

Genel seçimler yaklaşırken seçim ortamı da yavaş yavaş oluşmaya başladı. Bu dönemde ünlü komedyen Şahan Gökbakar Instagram hesabından yaptığı paylaşımları seçmenlerin dikkatini çekti. Özellikle seçimlere kalan süre azaldıkça bu konu hakkında sürekli yeni bir haber ile karşılaşabiliyoruz. Seçim anketleri ve seçim propagandaları ile dolamaya başlayan günlük hayat seçime kadar bu şekilde yoğunlukla devam edecek gibi duruyor. Seçimlerin yaklaşmasının bu derece bir etki yaratması sosyal medya kullanımlarına da yansıyor. Kimi zaman ünlü isimler kimi zamanda sıradan kullanıcılar seçim hakkında birçok paylaşım yapabiliyor. Bu durumun son öğreği ise ünlü komedyen Şahan Gökbakar’dan geldi.

Genelde komedi alanında yaptığı paylaşımlar ile tanıdığımız ünlü isim bu sefer yaptığı Instagram paylaşımında bir nebze olsa siyasete giriş yaptı. Seçim dönemine yaklaştığımız günlerde bu konu hakkında paylaşımlar yapmayı tercih eden Şahan Gökbakar söz konusu paylaşımlarında İngiltere’de yapılan seçimlerden bahsetti. Direk olarak yayınlanan haberin yazısını paylaşan ünlü isim İngiltere’de seçimleri kaybeden muhalefet liderlerinin istifa ettiğini dile getirdi. Bu haberin paylaşılmasının ardından ünlü isme birçok mesaj gönderildi. Tabi konu siyaset olunca birçok görüş ayrılığı da mesajlarda yer aldı. Kimi kullanıcılar Şahan Gökbakar gibi seçimi kaybeden muhalefet liderlerinin istifa etmesi gerektiğini düşünürken, kimi kullanıcılarda bu görüşe karşı çıktı. Tüm bunlarla beraber siyaset ile ilgili paylaşımlar ve haberlerde daha seçim sürecine kadar devam edecek gibi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Gif Gönderemiyorum Gitmiyor Sorunu Çözümü 2019

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden biri olan Şahan Gökbakar Instagram paylaşımı ile gündeme gelmeye başladı. Fragmanı yayınlandığı andan itibaren hem filmlerde argo tartışmasını başlattı. 2 milyonun üzerinde izleme alan yeni filminin heyecanını yaşayan ünlü komedyen sosyal medya hesabından da bu heyecanını gösteren paylaşımlarda bulundu. Bu süreç içerisinde sürekli olarak filmine ait detaylarla ilgili Instagram üzerinden paylaşımlar yapan ünlü isim tüm bunlarla beraber son yaptığı nostalji paylaşımıyla beğeni topladı.

Üniversite mezunu olduğu bilinen ünlü isim o yıllara ait bir paylaşımda bulundu. Üniversitede kullandığı kimliğinin fotoğrafını çekerek Instagram hesabından paylaşan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, söz konusu paylaşıma ayrıca esprili bir dille “Bir zamanlar fırtınalar estirirdik, şu anda kasırgaya dönüştük” ifadelerini ekledi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı ise kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem olmayı başardı. Büyük beğeni alan paylaşıma birçok yorumda geldi. Söz konusu paylaşıma gelen yorumlara karşılık ise Şahan Gökbakar’dan her hangi bir karşılık gelmedi. Ayrıca ünlü komedyene Recep İvedik 5 için vizyon tarihi soruları da gelmeye başladı. Fakat henüz bu konuda da net bir şekilde açıklama yapılmadı. Bununla beraber yakın zamanda vermiş olduğu bir röportajda Şahan Gökbakar yakın zamanda Recep İvedik 5’in müjdesini de vermiş fakat tarih hakkında bir detay vermemişti.

Dün gece tüm Türkiye’nin gözü kulağı Konya’da oynanan İzlanda – Türkiye mücadelesindeydi. Şahan Gökbakar Instagram hesabından milli takımın yanında olduğunu ve desteklediği fotoğrafı takipçileri tarafından büyük beğeni topladı. Ardı ardına gelen başarılı sonuçlar ve gelen Çek Cumhuriyeti galibiyetiyle Fransa için umutlanan ve şansını son maça bırakan millilerimiz zorlu geçen maç sonucunda İzlanda’yı da yenmeyi başardı. Selçuk İnan’ın frikik golü ile sahadan galibiyet ile ayrılan millilerimiz, Kazakistan’ın da Letonya’yı devirmesinin ardından direk olarak Fransa vizesi aldı. Gelen bu başarı ise tüm ülkeyi sevince boğdu. Başta stadı dolduran binlerce kişi olmak üzere birçok şehir kırmızı beyaza büründü.

Gelen bu galibiyetin ardından ise birçok ünlü isim de sosyal medya paylaşımlarıyla millilerimizi tebrik etti. Bu isimlerden biride futbola olan ilgisini her fırsatta dile getiren Şahan Gökbakar oldu. Başarılı komedyen milli maç sonrasında Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; “Biz bitti demeden bitmez!. Önce bu vatanin yetiştirdiği en büyük hoca Fatih Terim’e ardından, bu vatanin evlatları olan futbolcu kardeşlerime, basta Konya’da olmak üzere bu gece kenetlenen tüm Türkiye’ye helal olsun! Bu güzel ülkeye layık olan bir mutluluk bu… Bu güzel ülkeye hak olan bir gurur bu… Bu ülkeyi bir şeylerin içine çekmeye çalışan, bu ülke insanlarının gözünde yaş bırakan ve yakutta bu ülkeyi çekemeyen herkese bu BİRLİK, bu GURUR ve bu MUTLULUK özellikle bu günlerde KAPAK OLSUN!! !!!Sen çok yaşa TÜRKİYE!!! Özellikle içimizin kapkara olduğu bu günlerde çok iyi geldi…” ifadelerini kullandı. Başarılı komedyenin bu mesajı ise sosyal medyada büyük oranda beğeni topladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Messenger İstekler Kayboldu Görünmüyor Çözümü 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Şahan Gökbakar Instagram Hesabı Adresi
4.5 (90.72%) 209 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir