Instagram ünlüler

Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımıyla Herkesi Duygulandırdı

Terör operasyonları hızla devam ederken, operasyonlarla beraber ardı ardına azı haberlerde geliyor. Yapılan hain saldırılar sonrasında şehit düşen birçok asker ve polis ise bir bir son yolculukların uğurlanmaya başladı. Gelen şehit haberleri ise arkalarında birçok yetim, birçok gözü yaşlı ana baba bırakıyor. Geçtiğimiz günlerde de Hakkari’de şehit olan kahraman bir askerin oğlu babasının cenazesi sırasında objektiflere yansımıştı. Henüz okula bile gitmeyecek yaşta olan şehit çocuğunun babasının tabutunun arkasından seslenişleri ise hemen herkesi yüreğini parçaladı. Söz konusu görüntülerden etkilenen isimlerden birisi de ünlü komedyen Şahan Gökbakar oldu.

Ünlü komedyen şehit çocuğunun fotoğrafını da Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına ayrıca “Ah minik kuzum! İçim parçalanıyor… Şehit babasının arkasından ‘Baba’ diye bağırıyor… Sen ve senin gibi kuzuları babasız bırakanlar, acıların en büyüklerini çeker inşallah… Allah yardımcın olsun minik adam… Bu ülkeye hizmet etmek için gözünü kırpmadan canını ortaya koyan tüm güvenlik güçlerimizi Allah korusun! Tüm şehit polis ve askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum…” ifadelerini ekleyen ünlü komedyen ne kadar büyük bir üzüntü yaşadığını da dile getirmiş oldu. Ardı ardına gelen kara haberlere oldukça duyarlı olan ünlü isim bu yönüyle de büyük oranda beğeni topladı. Söz konusu paylaşıma da çok kısa bir süre içerisinde binlerce mesaj gönderildi.

Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımıyla Herkesi Duygulandırdı
4.5 (89.92%) 260 votes

Bir önceki yazımız olan 50 Milyon Kişinin Bilgileri Çalındı İddiası Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Hacker saldırısı, Instagram güvenlik ve İnternet güvenlik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nazlı Hamarat Yine Şok Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir