Instagram ünlüler

Şahan Gökbakar Sonunda Bebeğini Kucağına Aldı

“Recep İvedik” serisiyle beraber beyaz perde de yer almaya başlayan başarılı komedyen Şahan Gökbakar son filminden sonra bambaşka bir konu ile gündeme gelmişti. İddialara göre ünlü oyuncunun yakın zaman öncesi habersiz bir şekilde evlendiği ileri sürülmüştü. Ne var ki bu iddialar yakın zamanda gerçeğe dönüştü ve ünlü komedyenin gizlice evlendiği ortaya çıktı. Evlendikten sonra ise Şahan Gökbakar kısa süre sonra babalık heyecanı yaşamaya başladı. Eşinin hamile kalmasıyla ilk defa baba olmaya hazırlanan Şahan Gökbakar uzun bir bekleme süresinden sonra sonunda ise bebeğini kucağına aldı.

Şi doğum yapan ünlü isim heyecanını ise Instagram hesabından paylaştı. Instagram hesabından bebeğinin ilk fotoğrafını paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımına “Veeeeee BABA oldum… Ne kadar sevgim varsa kalbimde evlat için. Hepsi senin olsun oğlum! Hayatımızın bir ömür boyu sürecek en özel filminde sağlıkla huzurla yer almak nasip olsun seninle beraber oğlum. Bildiklerimi ben sana öğreteyim, bilemediklerimi de sen bana yaşat. Anneni hiç üzme, bana bu mutluluğu yaşatan kadındır o, canımdır. Senin kadar onu da sevdiğimi unutma:) Her daim yanımda olan, bana güç kuvvet veren, gururların, başarıların en büyüklerini yaşatan tüm sevenlerimin duaları ve yürekten sevgileri senin de üzerine olsun! Allah tüm evlatlarımızı bizlere bağışlasın…“ ifadelerini ekledi. Ünlü ismin bu açıklamaları takipçilerinden büyük beğeni alırken haber alan herkes hayırlı olsun mesajlarını da iletmeyi ihmal etmedi.

Şahan Gökbakar Sonunda Bebeğini Kucağına Aldı
4.4 (88.21%) 78 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Çoklu Hesap Nasıl Kullanılacak? başlıklı makalemizde Instagram Çoklu Hesap, Instagram Çoklu Hesap açma ve Instagram Çoklu Hesap desteği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nazlı Tolga Bu Kez Çin’e Yerleşme Kararı Aldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir