Instagram ünlüler

Şahan Gökbakar’dan Nostalji Paylaşımı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden biri olan Şahan Gökbakar son dönemde yeni filmi “Osman Pazarlama” ile gündeme gelmeye başladı. Fragmanı yayınlandığı andan itibaren hem filmlerde argo tartışmasını başlatan hem de 2 milyonun üzerinde izleme alan yeni filminin heyecanını yaşayan ünlü komedyen sosyal medya hesabından da bu heyecanını gösteren paylaşımlar yapmayı ihmal etmedi. Bu süreç içerisinde sürekli olarak filmine ait detaylarla ilgili Instagram üzerinden paylaşımlar yapan ünlü isim tüm bunlarla beraber son yaptığı nostalji paylaşımıyla beğeni topladı.

Üniversite mezunu olduğu bilinen ünlü isim o yıllara ait bir paylaşımda bulundu. Üniversitede kullandığı kimliğinin fotoğrafını çekerek Instagram hesabından paylaşan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, söz konusu paylaşıma ayrıca esprili bir dille “Bir zamanlar fırtınalar estirirdik, şu anda kasırgaya dönüştük” ifadelerini ekledi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı ise kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem olmayı başardı. Büyük beğeni alan paylaşıma birçok yorumda geldi. Söz konusu paylaşıma gelen yorumlara karşılık ise Şahan Gökbakar’dan her hangi bir karşılık gelmedi. Ayrıca ünlü komedyene Recep İvedik 5 için vizyon tarihi soruları da gelmeye başladı. Fakat henüz bu konuda da net bir şekilde açıklama yapılmadı. Bununla beraber yakın zamanda vermiş olduğu bir röportajda Şahan Gökbakar yakın zamanda Recep İvedik 5’in müjdesini de vermiş fakat tarih hakkında bir detay vermemişti.

Şahan Gökbakar’dan Nostalji Paylaşımı
4.5 (90.46%) 109 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Çoklu Hesaptan İlk Hata Haberi Geldi başlıklı makalemizde Instagram Çoklu Hesap, Instagram Çoklu Hesap hatası ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Seni Takip Ediyor Güncellemesi Kullanıma Girdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir