Instagram ünlüler

Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımıyla Seçimlere Gönderme Yaptı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Genel seçimler yaklaşırken seçim ortamı da yavaş yavaş oluşmaya başladı. Bu dönemde ünlü komedyen Şahan Gökbakar Instagram hesabından yaptığı paylaşımları seçmenlerin dikkatini çekti. Özellikle seçimlere kalan süre azaldıkça bu konu hakkında sürekli yeni bir haber ile karşılaşabiliyoruz. Seçim anketleri ve seçim propagandaları ile dolamaya başlayan günlük hayat seçime kadar bu şekilde yoğunlukla devam edecek gibi duruyor. Seçimlerin yaklaşmasının bu derece bir etki yaratması sosyal medya kullanımlarına da yansıyor. Kimi zaman ünlü isimler kimi zamanda sıradan kullanıcılar seçim hakkında birçok paylaşım yapabiliyor. Bu durumun son öğreği ise ünlü komedyen Şahan Gökbakar’dan geldi.

Genelde komedi alanında yaptığı paylaşımlar ile tanıdığımız ünlü isim bu sefer yaptığı Instagram paylaşımında bir nebze olsa siyasete giriş yaptı. Seçim dönemine yaklaştığımız günlerde bu konu hakkında paylaşımlar yapmayı tercih eden Şahan Gökbakar söz konusu paylaşımlarında İngiltere’de yapılan seçimlerden bahsetti. Direk olarak yayınlanan haberin yazısını paylaşan ünlü isim İngiltere’de seçimleri kaybeden muhalefet liderlerinin istifa ettiğini dile getirdi. Bu haberin paylaşılmasının ardından ünlü isme birçok mesaj gönderildi. Tabi konu siyaset olunca birçok görüş ayrılığı da mesajlarda yer aldı. Kimi kullanıcılar Şahan Gökbakar gibi seçimi kaybeden muhalefet liderlerinin istifa etmesi gerektiğini düşünürken, kimi kullanıcılarda bu görüşe karşı çıktı. Tüm bunlarla beraber siyaset ile ilgili paylaşımlar ve haberlerde daha seçim sürecine kadar devam edecek gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımıyla Seçimlere Gönderme Yaptı
4.5 (90.18%) 334 votes

Bir önceki yazımız olan İş İlanları Instagram Hesaplarından Paylaşılmaya Başlandı başlıklı makalemizde Instagram araçları, Instagram kullanımı ve İş İlanları İçin Özel Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Arda Turan’dan Performans Açıklaması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir