Sahibinden

Sahibinden

Uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren ticaret sitelerinin başında gelen sahibinden ilan verme süreçleri son derece basit şekilde yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde hemen her ürün için ilan oluşturulabilir. Kiralama ya da doğrudan satış yapılabileceği gibi ürünlerin güvenli bir şekilde alınması da söz konusudur. İlan verme süreçlerinin başlatılabilmesi için ise mutlak surette kişinin üye olarak hesap açması gerekir. Sonrasında tüm işlemler üyelik üzerinden yapılmaktadır. Peki, sahibinden üyelik nasıl açılır?

Sahibinden Üyelik Açma

Site üzerinden Üye Ol bölümüne girerek hemen ücretsiz şekilde üyelik işlemleri tamamlanır. Üye olmanın belirli şartları var olurken aynı zamanda kazanımları da olmaktadır. Bunların başında ücretsiz ilan verilebilmesi gelir. Ayrıca sahibinden satılık araba ilanlarına bakılabilir, kriterlere uygun aramalar yapıldıktan sonra favorilere kaydedilebilir. Böylelikle kağıt kalem olmadan da hangi arabaların tercih edildiği görülebilir. Üyelere özel ürünler var olabileceği gibi çeşitli kampanya fırsatlarından da yararlanılmaktadır. Başta sahibinden satılık daire olmak üzere kiralama ya da ev eşyaları veya diğer tüm ürünler rahatlıkla bulunabilir.

Sahibinden Üye Olurken Dikkat Edilecek Hususlar

  • Üyelik sürecinde ad, soyad, mail, şifre bölümlerinin doğru şekilde doldurulması ve unutulmaması gerekir.
  • Mail üzerinden doğrulama işlemi yapılacağından ötürü kullanımı devam eden mailler tercih edilmelidir.
  • Şifrenin en az 8 karakter olması istenirken 1 harf ve 1 rakam içermeyen şifreler kabul edilmemektedir.
  • Üyelik bilgilerinin onaylanmasıyla süreçler başlatılırken sonrasında şifre değişimleri ya da diğer hususlar ayarlar bölümünden yapılmaktadır.
sahibinden ilan verme

Sahibinden İlan Verme

Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının sonrasında giriş yapılır. Ardından İlan Ver bölümü tıklanır. Üst ve alt kategori seçimleri yapılarak ilan oluşturulur. Sahibinden giriş ile birlikte başlayan süreçte ilana dair tüm bilgiler istenir. Ne kadar ayrıntılı bilgi verilirse satış durumu o kadar çabuk olmaktadır. İlana dair başlık ve açıklamalar yapılır. Ardından ürün detayları ve özellikleri yazılır. Fiyat eklenirken ürüne ait fotoğraflarda konulabilir. Ayrıca çok daha hızlı bir şekilde satış olması için doping katkısı alınabilir. Küçük ücretlerle sahibinden satılık daire veya kiralıklarınız için ekstra öne çıkma sağlanır. Ana sayfada görüntülenmesi veya görüntülenirken dikkat çekici olması da söz konusudur. Bununla birlikte ödeme tercihi de belirlenebilir. Telefon ya da mail adres bilgileriyle müşterilerle iletişime geçebilir, sorularını yanıtlayabilirsiniz. (Sahibinden)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Pazar Analizi Nasıl Yapılır ve Pazar Analizi Ne İşe Yarar?

Sahibinden İlanlar

Halihazırda sahibinden satılık daire hemen her il ve ilçede bulunmaktadır. Kolaylıkla arama yapılabilir, şartlarınıza uygun şekilde filtre oluşturabilirsiniz. Böylelikle hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Var olan sahibinden otomobil bölümünde de farklı model, marka ve araç sınıfı seçimleri yine yapılmaktadır. Hiçbir zahmete girmeden sıralanan araçların fiyatlarını görebilir, hasarlı ya da tüm özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Kaliteli bir işleyişe sahip olan sahibinden satılık araba alımları için e-ticaret sitesi uygundur. Satış ve sonrasındaki ödemeler konusunda da güvence vermektedir. Alınacak evler ise büyüklük ya da tiplerine göre ayrılır. Site içi, bahçeli, müstakil, villa tipi ya da apartman dairesi sahibinden satılık ev bakılabilir. Fotoğrafları görülebilir, favorilere eklenerek sahipleriyle iletişime geçilebilir. Sahibinden ilan verme işlemini detaylı olarak anlattık, bizi takipte kalmaya devam edin.

Genel konular hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz kategorimizi takip ederek güncel konuları takip edebilirsiniz.

Sahibinden Nedir?

Sahibinden, Türkiyede faaliyet göstermekte olan, Araç satış ve kiralama, Konut satış ve kiralama gibi birden fazla işlemin üyeler tarafından ilan vermek sureti ile gerçekleştirildiği bir online platform girişimidir.

Sahibinden’e Üye Olmak Ücretli mi?

Sahibinden sitesine üye olmak için ilk etapta ücret ödemeniz gerekmez. Ancak düzenli olarak ilan vermek istiyorsanız ücret ödemeniz gerekecektir.

Sahibinden’e Nasıl İlan Verilir?

Sahibinden sitesine ilan vermek için ilk olarak ilan vereceğiniz kategoriye net olarak belirlemeniz gerekir. Ardından yapmanız gerekenşeri öğrenmek adına blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Sahibinden İlanları Nasıl Sıralanır?

Sahibinden ilanları, reklam alma esasına göre ön planda yer alır. Ayrıca filtreleme yaparak özel sıralama belirlenebilir.

Sahibinden Üzerinden İkinci El Eşya Satılabilir mi?

Sahibinden üzerinden ikinci el eşya kategorisi bulunmaz. Ancak yedek parça gibi ürünler satılabilir.

LetGo Nedir?

Letgo kullanıcıların ikinci el ürünlerini satabildikleri bir applikasyondur. Ülkemizde çok yaygın olarak kullanılır.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Genel
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir