Instagram ünlüler

Sahra Dominik’e Veda Etti

Her hafta 5 gün boyunca yayınlanan Survıvor yarışması nerdeyse televizyon fenomeni haline geldi. Yayınladığı saatler içerisinde tüm kuşağı kendine kitleyen yarışmada heyecan ise günden güne artış göstermeye devam ediyor. Artık yarışmacılarında bir bir azalması ve kalıp kadronun kalması de yarışmaya duyulan ilgiyi arttırdı. Her geçen gün biraz daha ilgi çeken yarışmada finale doğru giderken elenen isimlerde çok konuşulmaya başlandı. Bu isimlerden birisi de son elenen isim olan Sahra oldu. Tavırları ve girdiği diyaloglar ile yarışmaya damga vuran isimlerden biri olan Sahra’nın elenmesi adada beklenmedik bir gelişme yaşanmasına neden oldu.

Tüm bunlarla beraber Sahra da artık Türkiye’ye dönüşünü gerçekleştirdi. Elenme kararı çıktıktan sonra hazırlıklarına başlayan ünlü isim arkadaşlarıyla ve çekim ekibi ile vedalaştıktan sonra Dominik’ten son paylaşımlarını da yaptı. Telefonuna kavuşur kavuşmaz adadan paylaşımlar yapan ünlü isim en son Acun Ilıcalı ile fotoğraf çektirip Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına  ‘Bugün Dominik en hüzünlü vedasını yaşadı. Bekle beni Türkiye’m geliyorum’ notunu da ekleyen başarılı yarışmacının elenmesinden ne kadar üzüntü duyduğu da böylece anlaşılmış oldu. Başarılı yarışmacıyı hava alanında ise sevenleri karşıladı. Ailesi ve sevenleri ile buluşan Sahra ise güzel görüntüler verdi. Bu aşamadan sonra ise dokunulmazlığı kaybeden ünlülerden elenen ismin kim olacağı merak konusu oldu.

Sahra Dominik’e Veda Etti
4.5 (90.33%) 184 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’a Türk Girişimciden Şok başlıklı makalemizde Growsta.com, Instagram kullanımı ve Instagram yenilikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Takipçi Sayısı Önemli midir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir