Instagram futbolcular

Samir Nasri Koltuk Değnekleriyle

İngiliz devi Manchester City’nin önemli orta saha oyuncularından biri olan Nasri geçtiğimiz hafta oynanan maçta futbolcuların başına gelen en kötü olayla karşı karşıya kaldı. Maç içerisinde başarılı performansı ile dikkat çeken başarılı futbolcu maç sırasında kötü bir şekilde sakatlandı. İlk anda sağlık görevlilerinin müdahale ettiği isim sedye ile sahadan ayrıldı. Maçın bitmesinin ardından ise Samir Nasri ile ilgili resmi açıklama geldi. Dizinin arkasında ciddi bir zedelenme olan başarılı futbolcunun en az 3 ay sahalardan uzak kalacağı ve bir dizi operasyon geçireceği belirtildi. Yıldızı parlayan başarılı futbolcu ise bu haberden sonra büyük bir üzüntüye boğuldu.

Buna rağmen Instagram paylaşımıyla durumunu sevenlerine bildirmek isteyen yıldız futbolcu söz konusu paylaşımında koltuk değnekleriyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına “Seni öldürmeyen, güçlendirir. 3 ay içinde her zamankinden daha iyi olarak döneceğim” ifadelerini ekleyen başarılı futbolcu böylece moralinin yüksek olduğunu da göstermiş oldu. Yıldız ismin bu paylaşımından sonra başta Manchester City taraftarları birçok destek mesajları gönderdi. Gönderilen tüm destek mesajlarına ise Nasri teşekkür ederek karşılık verdi. Kulüpten yapılan açıklamada ise Nasri’nin tedavisine hızlı bir şekilde başlandığı söylendi. Zira ayağında özel bir dizlik koltuk değnekleriyle yapılan paylaşımda bu durumu kanıtlar nitelikte oldu.

 

Samir Nasri Koltuk Değnekleriyle
4.5 (89.55%) 381 votes

Bir önceki yazımız olan Tuğba Özay Sosyal Medyadan Yaptığı Yardım Çağrısı İle Şaşırttı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Tuğba Özay hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Gelirinde 5 Milyar Dolarlık Artış
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir