Instagram gündem

Samsung Instagram Paylaşımı ile Bombayı Patlattı

Akıllı telefonların piyasa çıkmasıyla beraber durdurulamayan bir çıkış yakalayan teknoloji devi Samsung Instagram paylaşımı ile rakiplerine darbe vurmaya hazırlanıyor. Sadece akıllı telefon teknolojisinde değil daha birçok teknolojik üründe ilerleme sağlayan dev şirketin yeni amacı ise giyilebilir teknolojilerde devrim yaratmak. Bu bağlamda geçtiğimiz yıllarda ilk adımını atan Samsung giyilebilir teknoloji ürünleri olarak akıllı saatlerini piyasaya sürmüştü. Henüz ilk tasarım olan Gear S ile kullanıcıların beğenisi kazanmak isteyen Samsung başarılı olmuş anca saatin eksik kalan yönleriyle de eleştiriler almıştı.

Apple’ın saati kadar çok teknoloji içerisinde barındırmayan Gear S yavaş yavaş geride bırakılmaya başlanmıştı. İşte tam bu aşamada Samsung yeni bombalarını duyurdu. Yepyeni özellikleriyle Gear S2’nin yolda olduğu söylendi. Henüz bir detay verilmesi ama şirketin yöneticilerinden biri tarafından yapılan Instagram paylaşımıyla 2015 yılı içerisinde düzenlenecek olan IFA fuarında saatin tanıtılacağı duyuruldu. Instagram üzerinden yapılan bu paylaşım ayrıca saatin kavisli ekran teknolojisi yenide dairesel ekran teknolojisine devam edeceği de ortaya çıktı. Daha fazla bilginin verilmediği paylaşıma göre tüm detaylar ve detaylı tanıtım IFA 2015 fuarında verilecek. Teknoloji tutkunları ise yeni saati şimdiden merakla beklemeye başladı bile. Zira yeni saatin eksiye oranla çok daha kapsamlı olacağı ve belki de akıllı telefon kullanımına gerek bırakmayacağı da iddia ediliyor. Ne derece doğru bilinmez ama bu iddialar ile birlikte Samsung beklentileri iyiden iyiye arttırmış gözüküyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni

Samsung Instagram Paylaşımı ile Bombayı Patlattı
4.5 (89.5%) 358 votes

Bir önceki yazımız olan Erhan Çelik Duygusal Bir Mesajla Gülben Ergen’e Sürpriz Yaptı başlıklı makalemizde Erhan Çelik, Erhan Çelik Instagram ve Gülben Ergen hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da 20 Dakika Süren Aksaklık
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir