Instagram fenomenleri

Sarah McDaniel Instagram’ın Yeni Fenomeni

400 milyon kişinin her ay düzenli olarak giriş yaptığı uygulama Instagram’da her geçen gün yeni bir ilginçlikle karşılaşabiliyoruz. 400 milyon kullanıcı içerisinde ilginç yönleriyle öne çıkan kullanıcılar ise genellikle Instagram fenomeni haline geliyor. İşte bu şekilde alışıla gelmiş kullanıcılardan olmayarak fenomen haline gelen isimlerden birisi de Sarah McDaniel. Aslında ilk bakışta Sarah McDaniel sıradan güzel bir kızmış gibi gözüküyor. Fakat 20 yaşındaki genç fenomenin öne çıkmasının nedeni bambaşka. Zira güzel fenomenin gözlerinin renkleri açık bir şekilde birbirinden farklı.

İlk uyulduğunda pek inandırıcı gelmese de Sarah McDaniel’in bir gözü açık maviyken bir diğer gözü ise bal renginde. Göz bebeklerinin de normale göre çok daha kısık olması güzel ismin bir anda fenomen haline gelmesine neden oldu. Fotoğraflar başta montajlı sanılsa da gerçek kısa süre sonra anlaşıldı. Daha önce birkaç kez örneği görülmüş olan olayın bir hastalık mı yoksa genetik bir sorun mu olduğu konusunda net bir bilgi yok. Fakat yeni fenomenin bu konudan hiçbir rahatsızlık duymadığını ve görmesinde de her hangi bir azalma ya da bozukluk olmadığı biliniyor. Tüm bu paylaşımlarıyla kısa süre içerisinde binlerce takipçi kazanan Sarah McDaniel ise takipçi kazanmaya hızla devam ediyor. Oldukça farklı görüntüsüyle dikkat çeken Sarah McDaniel daha uzun süre Instagram’ı sallayacağı da kesin.

Sarah McDaniel Instagram’ın Yeni Fenomeni
4.5 (89.01%) 355 votes

Bir önceki yazımız olan Arzu Film’den Instagram’ı Sallayan Çalışma başlıklı makalemizde Arzu Film, Arzu Film Instagram ve Instagram Arzu Film hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Şahan Gökbakar Instagram Hesabı Adresi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir