Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Belirli aralıklarla oynanmaya devam eden sayısal loto, oynaması çok basit bir şans oyunudur. Doğrudan belirli sayıların kuponda yazılmasıyla gerçekleşirken çekilişlerle bu sayıların çıkması beklenir. Oldukça yüksek maddi getiriye sahip olmasından dolayı her yıl milyonlarca insan tarafından defalarca sayısal loto tahminleri yapılmaktadır. Peki, sayısal loto nasıl oynanır?

Sayısal Loto Kuponu Doldur

Kupon doldurmak ve bayi aracılığıyla onaylatmak suretiyle işlemler yapılır. 18 yaşından büyük herkes tarafından sayısal loto oynanabilir. Daha ziyade şansa dayalı olmakla birlikte kişinin yapacağı tahminlerin isabetli olması da yardımcı olmaktadır. 1’den 49’a kadar sayılar bulunurken bu sayılardan 6 tanesi seçilir. Kupona sıralı bir şekilde altı sayı yazılır. Farklı şekillerde kuponların yapılması söz konusu olduğu gibi aynı kişinin birden fazla sayısal loto kuponu doldurması da mümkündür. Büyük ikramiye kazanılması için çok daha fazla kupon doldurulabilir. Farklı durumlar özelinde sayılar belirlenebilir. Çok büyük zahmete girmeden oynanabilecek sayısal loto ne zaman çekiliyor sorusu da sıklıkla dile getirilmektedir. Yılbaşı çok daha büyük bir ikramiyeye sahip olurken her ay sayısal loto şansları denenmeye devam eder. Her cumartesi gecesi gerçekleşen çekilişlerle yılda yüzlerce kişi ciddi düzeylerde maddi getirinin sahibi olmaktadır. Kuponların kontrol edilmesi ve herhangi bir eksiklik olmaması, geçerliliğin sağlanmasıyla ödemeler bayiler aracılığıyla gerçekleştirilir. Çekiliş için düğmeye basılırken sıralı 6 sayı gelir ve loto talihlisi belirlenir.

sayısal loto

Sayısal Loto Oyna

Kupon kağıdında 10 bölüm yer almaktadır. 1’den 49’a kadar yer alan sayılardan 6 tanesi işaretlenir. Ancak daha fazla sayıda işaretleme yapılmasıyla kupon geçersiz hale gelir. Birden fazla kuponun farklı sayılarla oynanması da kazanma ihtimalini yükseltecektir. Bir gelenek olmasının yanında bir anda yüksek gelir sahibi olmak isteyenleri cezbeder sayısal loto alışkanlık olarak da değerlendirilir. Sayıların çekilişle gelmesi durumunda kişi büyük ikramiyenin sahibi olurken birden fazla kişiye paylaştırılması ya da daha küçük kazançların alınması da söz konusudur. (Vikipedi)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Word Sayfa Numarası Ekleme

Sayısal Loto Yapılacaklar Listesi

  • Farklı bayilerden kuponlar onaylatılırken eski sayısal loto sayılarına bakılarak tercihler yapılmalıdır.
  • Tek bir kuponla kazanç elde edilmesi zor olacağı için şansın arttırılması adına kupon sayıları arttırılabilir.
  • Sıralı kuponlarla sayısal loto şansı her hafta denenebilir.

Sayısal Loto Nasıl Tutturulur?

Belirli stratejiler yaparak sayısal loto çekilişi ile büyük ikramiyenin sahibi olunabilmesinin yolları denenebilir. Öncelikli olarak çok sayıda kuponun doldurulması gerekir. Ayrıca haftalık çıkan sayıların takibiyle daha isabetli seçimler yapılabilir. Art arda aynı sayıların çıkma ihtimali çok düşük olacağı için daha az sayıda çıkan sayılar ilk altı içine alınabilir. Sıralı kuponlar hazırlanarak ve değişik sayı sıraları yaparak da taktikler denenebilir. Bayilerden kupon alınırken ücretler gişelerde ödenir. Bununla birlikte sayısal loto internet üzerinden online şekilde de yapılmaktadır. Çok daha zahmetsiz olmasının yanı sıra hızlı işlemlerle için online bayilikler değerlendirilebilir. Sayısal Loto nasıl oynanır? Sizin için derledik, bizi takipte kalmaya devam edin.

Nasıl Yapılır kategorisi yazılarımız ile neyin nasıl olacağı konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sayısal Loto Nedir?

Sayısal Loto ülkemizde oynanılan bir bahis oyunudur. 1’den 49’a kadar yer alan sayılar içerisinden seçilecek olan 6,5,4 ve 3 sayının doğru tahmin edilmesi prensibine dayanır.

Sayısal Loto Çekilişleri Ne Zaman Yapılır?

Sayısal loto çekilişleri her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Her hafta kupon dolduran kişisel arasında çekiliş yapılır ve kazanan belirlenir.

Kimler Sayısal Loto Oynayabilir?

Sayısal Loto oynamak için tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi 18 yaşında olmak ya da büyük olmak gerekmektedir. 18 yaşına girmemiş kişiler sayısal loto oynayamazlar.

Nasıl Yapılır hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir