Instagram ünlüler

Şebnem Çapa Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı

Şebnem Çapa Instagram paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı ve sosyal medyayı karıştırdı. Ülkemizde ve Avrupa’da yaşanan terör saldırılarından sonra sadece ülkemizde değil tüm dünyada güvenlik güçleri teyakkuza geçti. Özellikle ülkemizde güvenlik güçleri hemen her ihbarı değerlendirmeye başladı. Ardı ardına gelen saldırılar ayrıca halkı da olumsuz yönde etkilemeye başladı. Zira artık insanlar en ufak şüphede canlı bomba korkusuyla karşı karşıya kalmaya başladı. Son yaşanan olayda bu durumun en büyük kanıtlarından biri. Zira son yaşanan olayda cemiyet hayatının ünlü ismi Şebnem Çapa, benzer bir olayla gündeme geldi.

İstanbul’un en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan İstinye Park Alışveriş merkezinde bulunan ünlü isim Instagram üzerinden alışveriş merkezinden bir fotoğraf paylaşarak polislerin temizlik görevlisini canlı bomba şüphesiyle tutukladığını belirtti. Paylaşımına ”Geçen gece duyduğum anda, panikle hiç bir araştırma yapmadan sadece 5 kişilik arkadaş grubumda paylaştığım İstinye Park ve Zorlu alışveriş merkezinde canlı bomba bulunduğuna dair olan, sesli mesaj asılsızdır. Aslında bu olay benim bunun bir suç olduğunu öğrenmeme vesile oldu. Çok üzgünüm; İstinye Park ve Zorlu ailesinden özür dilerim.” İfadelerini kullandı. Paylaşımıyla kısa süreli bir paniğe neden olan ünlü isme ise AVM yöneticileri tepki gösterdi. Yapılan paylaşımın gerçeği yansıtmadığını belirten yetkililer yapılan paylaşım içinse suç duyurusuna bulunmaya hazırlandıklarını açıkladı. Şebnem Çapa ise olayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/5-yildiz-degerlendirme

Şebnem Çapa Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı
4.5 (89.48%) 496 votes

Bir önceki yazımız olan Sertaç Boztepe İçin Duygusal Paylaşım başlıklı makalemizde Ayşe Tolga, Instagram ünlüler ve Sertaç Boztepe hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Türk Hava Yolları Pilotu Bengü Gül Yalabıyık Instagram Paylaşımları
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir