Instagram ünlüler

Şebnem Ferah Makyajsız Fotoğrafı İle Şaşırttı

Ünlü isimler arasında son dönemin modası haline gelen kadın ünlülerin yaptıkları makyajsız paylaşımlarına Şebnem Ferah ‘da dahil oldu. Son dönemde sıkça tercih edilmeye başlanan bu paylaşım türü sosyal medya üzerinden büyük bir etki de yaratıyor. Özellikle tanınmış olan birçok ismin günlük hallerini ortaya koyan bu şekilde paylaşımlara ilgi ise oldukça büyük. İşte bu şekilde oldukça çok ilgi gören makyajsız paylaşımların son örneği ise Şebnem Ferah tarafından yapıldı. Şuan anda “Ve Kazanan” isimli bir ses yarışmasında jüri üyeliği yapan ünlü isim Şebnem Ferah kendi Instagram hesabı üzerinden bu şekilde bir paylaşım yaptı.

Makyajsız hali ile fotoğraf çekilen ünlü şarkıcı bu halini Instagram hesabına yükleyince herkesi şaşırttı. Makyajsız hali ile büyük dikkat çeken 42 yaşındaki başarılı ismi sevenleri bile tanımakta zorlandı. Oldukça farklı bir görünümde ekranlara yansıyan ismin bu hali ile ilgili olarak ise birçok yorum yapıldı. Paylaşıma da eklenen bu yorumlarda Şebnem Ferah’ın makyajlı çok daha güzel olduğu dile getirildi. Ünlü şarkıcı ise kendisine gelen tüm bu yorumlara rağmen bir açıklama yapamadı. Bununla beraber ünlü şarkıcının birçok hayranı da bu paylaşıma destek vermekten geri durmadı. İlk defa makyajsız bir paylaşım yapan Şebnem Ferah’ın bu şekilde paylaşımlarına devam edip etmeyeceği ise merak konusu olmaya başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Şebnem Ferah Makyajsız Fotoğrafı İle Şaşırttı
4.4 (88.66%) 409 votes

Bir önceki yazımız olan Demba Ba Beşiktaş Taraftarını Çıldırttı başlıklı makalemizde Demba Ba, Demba Ba Instagram ve Sow hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Doğrulanmış Simgesi Nedir? Nasıl Alınır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir