Selçuk Şahin Instagram Paylaşımı İle Fenerbahçe’ye Veda Etti

Selçuk Şahin Instagram Paylaşımı İle Fenerbahçe’ye Veda Etti

instagram takipçi satın al instatakipci

Şampiyonluğun kaybedilmesinin ardından Fenerbahçe’de tabiri caizse bir yaz temizliği yaşanıyor. Selçuk Şahın Instragram ayrılık paylaşımı tüm taraftarın dikkatini çekti . Birçok futbolcusu ile yollarını ayıran sarı lacivertliler bununla beraber dünya yıldızlarının transferi için de kolları sıvıyor. Sürekli adı yeni bir futbolcu ile anılan takımda transfer çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da takıma veda eden futbolcuların takımla ilişkileri kesiliyor. İşte bu isimlerden biri de uzun yıllar Fenerbahçe’de top koşturan Selçuk Şahin oldu. Fenerbahçe’de ki kariyeri son bulan isim takımla ilişkisi kesilince bir veda mesajı yayınladı.

Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajda “12 sene önce genç, toy, cılız bir gençken, heyecanla, mutlulukla, koşa koşa gelmiştim hayallerimin takımına. Vakit ne kadar acele geçmiş. Bizim de 12 yıllık rüyamız bugün bitmiş oldu ve ayrılık vakti geldi. Dünyanın en büyük taraftarı, tarafınızdan, vakit zaman çok sevildim, vakit zaman mutlu edemedim sizi. Ama her zaman, sahada, saha dışında Fenerbahçe için mücadele ettim, her yerde savunucusu oldum, 3 Temmuz gibi bir süreçte, sizler gibi gözyaşı döktüm, üzüldük ama bu büyük camianın hak ettiği gibi dimdik durduk, yaşadığım 5 şampiyonluktan değerliydi taraftarımızın o duruşuna tanık olmak. Acısıyla tatlısıyla tam 12 sene… 5 şampiyonluk, 2 Türkiye Kupası, 3 Süper Kupa, toplam 10 kupa ve Alex’inden en genç arkadaşımız Uygar’a kadar sayısız oyuncu ve sayısız arkadaş. Şimdi fiziksel bir ayrılık vakti belki ama her vakit bu camianın destekçisi olacağımdan emin olun. Şimdiye kadar sahip olduğum her şeyi bana kazandıran bu büyük camiaya, büyük taraftarımıza, Sayın başkanımız Aziz Yıldırım’a, bütün yöneticilerimize, birlikte çalıştığım bütün hocalarıma, malzemecisinden çimcisine, aşçısından garsonuna kadar herkese sonsuz teşekkürler. Hakkınızı helal edin… Hoşça kalın” ifadelerini kullanan ünlü futbolcu böylece hem takımına hem de taraftarlarına veda etmiş oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik

Uzun süredir Fenerbahçe’nin kadrosunda yer alan Selçuk Şahin ınstagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile büyük beğeni topladı. Fenerbahçe’nin sezon başında girdiği yenileme çalışması sonrasında takıma birçok yeni transfer yapılmıştı. Yapılan transferlerin dünya yıldızı futbolcular olması çok konuşulmuş, hatta bu sezon Fenerbahçe için yıldızlar karması ifadesi kullanılmıştı. Gelen transferler oldukça sık gündeme gelirken takımdan gönderilen isimlerde geri planda kalmış ve çok fazla gündeme gelmemişti. Bu isimlerden birisi de uzun yıllar Fenerbahçe’de top koşturmuş olan Selçuk Şahin oldu. Sezonun genelinde yedek kalan başarılı oyuncu sezon başında İsviçre’nin ikinci lig takımı Wil 1900’e transfer olmuş ve Türkiye’den ayrılmıştı.

Futbol kariyerini artık sonlandıran diye düşünülen Selçuk Şahin, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla böyle bir niyetinin olmadığını göstermeye başladı. 2 lig takımına gitmesine rağmen geçtiğimiz günlerde paylaştığı video ile keyfinin yerinde olduğunu gösteren Şahin, söz konusu paylaşımıyla da beğeni topladı. Instagram hesabı üzerinden arabasından dans ettiği bir video paylaştıktan sonra kısa sürede sosyal medyada konuşulmaya başlayan Selçuk Şahin’i eleştiren kullanıcılarında olmasına karşın Selçuk Şahin’in durumundan pekte rahatsız olmadığını yaptığı paylaşımlara devam etmesi göstermiş oldu. Futbolu bırakmayı düşünüp düşünmediği bunun yanından Türkiye’ye dönerek yine bu alanda bir çalışma yapıp yapmayacağı da merak konusu olan futbolcunun tüm bu konular için yapacağı açıklama ise hala bekleniyor.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Selçuk Şahin Instagram Paylaşımı İle Fenerbahçe’ye Veda Etti
4.5 (90.69%) 331 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir