Instagram futbolcular

Selçuk Şahin Instagram Paylaşımı İle Fenerbahçe’ye Veda Etti

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Şampiyonluğun kaybedilmesinin ardından Fenerbahçe’de tabiri caizse bir yaz temizliği yaşanıyor. Selçuk Şahın Instragram ayrılık paylaşımı tüm taraftarın dikkatini çekti . Birçok futbolcusu ile yollarını ayıran sarı lacivertliler bununla beraber dünya yıldızlarının transferi için de kolları sıvıyor. Sürekli adı yeni bir futbolcu ile anılan takımda transfer çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da takıma veda eden futbolcuların takımla ilişkileri kesiliyor. İşte bu isimlerden biri de uzun yıllar Fenerbahçe’de top koşturan Selçuk Şahin oldu. Fenerbahçe’de ki kariyeri son bulan isim takımla ilişkisi kesilince bir veda mesajı yayınladı.

Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajda “12 sene önce genç, toy, cılız bir gençken, heyecanla, mutlulukla, koşa koşa gelmiştim hayallerimin takımına. Vakit ne kadar acele geçmiş. Bizim de 12 yıllık rüyamız bugün bitmiş oldu ve ayrılık vakti geldi. Dünyanın en büyük taraftarı, tarafınızdan, vakit zaman çok sevildim, vakit zaman mutlu edemedim sizi. Ama her zaman, sahada, saha dışında Fenerbahçe için mücadele ettim, her yerde savunucusu oldum, 3 Temmuz gibi bir süreçte, sizler gibi gözyaşı döktüm, üzüldük ama bu büyük camianın hak ettiği gibi dimdik durduk, yaşadığım 5 şampiyonluktan değerliydi taraftarımızın o duruşuna tanık olmak. Acısıyla tatlısıyla tam 12 sene… 5 şampiyonluk, 2 Türkiye Kupası, 3 Süper Kupa, toplam 10 kupa ve Alex’inden en genç arkadaşımız Uygar’a kadar sayısız oyuncu ve sayısız arkadaş. Şimdi fiziksel bir ayrılık vakti belki ama her vakit bu camianın destekçisi olacağımdan emin olun. Şimdiye kadar sahip olduğum her şeyi bana kazandıran bu büyük camiaya, büyük taraftarımıza, Sayın başkanımız Aziz Yıldırım’a, bütün yöneticilerimize, birlikte çalıştığım bütün hocalarıma, malzemecisinden çimcisine, aşçısından garsonuna kadar herkese sonsuz teşekkürler. Hakkınızı helal edin… Hoşça kalın” ifadelerini kullanan ünlü futbolcu böylece hem takımına hem de taraftarlarına veda etmiş oldu.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dani Alves Instagram Paylaşımı İle İspanyol Basınını Bombaladı

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik

Selçuk Şahin Instagram Paylaşımı İle Fenerbahçe’ye Veda Etti
4.5 (90.69%) 331 votes

Bir önceki yazımız olan İOS’un Güvenlik Açığı Sosyal Medya Kullanımı Riske Soktu başlıklı makalemizde Instagram güvenlik, İOS ve İOS Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir