Instagram futbolcular

Selçuk Şahin Paylaşımı Beğeni Topladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Uzun süredir Fenerbahçe’nin kadrosunda yer alan Selçuk Şahin ınstagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile büyük beğeni topladı. Fenerbahçe’nin sezon başında girdiği yenileme çalışması sonrasında takıma birçok yeni transfer yapılmıştı. Yapılan transferlerin dünya yıldızı futbolcular olması çok konuşulmuş, hatta bu sezon Fenerbahçe için yıldızlar karması ifadesi kullanılmıştı. Gelen transferler oldukça sık gündeme gelirken takımdan gönderilen isimlerde geri planda kalmış ve çok fazla gündeme gelmemişti. Bu isimlerden birisi de uzun yıllar Fenerbahçe’de top koşturmuş olan Selçuk Şahin oldu. Sezonun genelinde yedek kalan başarılı oyuncu sezon başında İsviçre’nin ikinci lig takımı Wil 1900’e transfer olmuş ve Türkiye’den ayrılmıştı.

Futbol kariyerini artık sonlandıran diye düşünülen Selçuk Şahin, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla böyle bir niyetinin olmadığını göstermeye başladı. 2 lig takımına gitmesine rağmen geçtiğimiz günlerde paylaştığı video ile keyfinin yerinde olduğunu gösteren Şahin, söz konusu paylaşımıyla da beğeni topladı. Instagram hesabı üzerinden arabasından dans ettiği bir video paylaştıktan sonra kısa sürede sosyal medyada konuşulmaya başlayan Selçuk Şahin’i eleştiren kullanıcılarında olmasına karşın Selçuk Şahin’in durumundan pekte rahatsız olmadığını yaptığı paylaşımlara devam etmesi göstermiş oldu. Futbolu bırakmayı düşünüp düşünmediği bunun yanından Türkiye’ye dönerek yine bu alanda bir çalışma yapıp yapmayacağı da merak konusu olan futbolcunun tüm bu konular için yapacağı açıklama ise hala bekleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni

Selçuk Şahin Paylaşımı Beğeni Topladı
4.5 (90%) 126 votes

Bir önceki yazımız olan Ceren Kaplakaslan Rafet El Roman’ın Kardeşinden Şok Tepki başlıklı makalemizde Ceren Kaplakaslan, Ceren Kaplakaslan Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Saba Tümer Instagram Hesabı Adresi 2019
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir