Instagram ünlüler

Selen Seyven Instagram Paylaşımına Açıklama

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Geçtiğimiz günlerde sevilen dizi Kocamın Ailesinden bir ayrılık haberi gelmişti. Selen Seyven Instagram hesabından gözü morarmış bir resmini paylaşarak çalışma şartlarının çok ağır olduğunu dile getiren Selen Seyven diziden ayrılmıştı. Dizi de karakterin ölmesi ile diziden ayrılan ünlü oyuncu ise paylaşımı yüzünden kovulduğu yönündeki iddialara bir açıklık getirdi.

Selen Seyven Instagram Hesabından Ağır Şartlarda Çalışıyoruz Demesinin Ardından Diziden Ayrıldı

Bu konuda açıklamalar yapan Selen Seyven; “Aramızda hiç tatsız bir durum olamadı. Biz 4 senedir birlikte çalışıyoruz Mine’yle bizim kötü ayrılmamız söz konusu olmaz ve hala birbirimizi çok seviyoruz. Ben tercih ettim ayrılmayı ve onlar da çok anlayışla kabul ettiler. O yüzden yollarımızı ayırdık. Ben diziden kovulmadım kendim ayrıldım. Diziden ayrılırken bile herkes ağladı. Kesinlikle kovulmam söz konusu değil, benim anlaşmam 13 bölümlüktü. Ayrıca ben açıklama yapmıştım bu konu hakkında ve herkesten özür dilemiştim zaten” şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/retweet

Selen Seyven Instagram Paylaşımına Açıklama
4.5 (90.31%) 425 votes

Bir önceki yazımız olan Doğuş Instagram Aracılığı ile Evlendiğini Duyurdu başlıklı makalemizde Doğuş, Doğuş Instagram ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  İrem Derici Instagram Hesabından Dövmelerini Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir