Instagram ünlüler

Selena Gomez Instagram’da Zirveyi Kaptı

Son dönemin en popüler iki sosyal medya uygulamasından biri Instagram. Öyle ki artık Instagram gibi bir uygulamada ünlü olmayı ilgi çekmeyi başaran kullanıcılar real dünyada da büyük bir üne kavuşuyor. Özellikle Instagram’ın fenomenleri elde ettikleri ünün yanı sıra Instagram’dan bu şekilde mini servetler bile kazanabiliyor. Tabi tüm bunların dışında birde real dünyadaki ününü Instagram ortamın aktaran dünyaca ünlü isimler var. Zira bu isimler aslında Instagram’ın ilk beşini de oluşturuyor diyebiliriz. Tabi Instagram gibi sürekli kullanıcı sayıları değişen bir platformda da ilk beş sıralaması da sürekli değişiyor.

Bu bağlamda uzun süredir Instagram’ın lideri ise Taylor Swift olmuştu. İlk 50 milyon takipçi barajını aşan ve bu alanda bir rekora imza atan ünlü isim son verilere göre ise liderliği kaybetti. Dünyaca ünlü fenomeni geride bırakan isim ise yine ünlüler dünyasında sıkça adı duyulan isimlerden biri Selena Gomez’in gerisinde kaldı. Dünyaca ünlü şarkıcı 69.7 milyon gibi dev bir takipçi rakamına ulaşarak Instagram2ın zirvesine yerleşti. Bir önceki lider Taylor Swift ise bu süreç içerisinde 69.3 milyon takipçi rakamında kalarak ikinci sırada yer aldı. Daha önce de Kim Kardishian’da bulunan liderlik böyle devam ederse yakın zamanda bir kez daha değişecek gibi. Zira dünyaca ünlü isimler arasındaki rekabetin sürekli olarak artarak devam ettiğini söylemek gerekiyor. Uzun süredir liderliği elinde bulunduran dünyaca ünlü ismin ikinci sıraya düşmesi de bu durumun bir kanıtı.

Selena Gomez Instagram’da Zirveyi Kaptı
4.5 (90.39%) 381 votes

Bir önceki yazımız olan Tolga Zengin De Yaşanan Saldırıya İsyan Etti başlıklı makalemizde Ankara saldırısı, Tolga Zengin ve Tolga Zengin Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sinem Kobal’ın Anneannesi Hayatını Kaybetti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir